Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki mi történt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mi történt az este vagy hallgassak inkább?

Figyelt kérdés

Lerészegedtünk az este és az anyja nem engedte be ezért nálam aludt az egyik haverom. Csak előtte még történtek "dolgok"... nem részletezném... én emlékszek rá de ő nem. Elmondjam? Vagy jobb ha nem? Ma is elhívott sörözni. Nem tudom mit csináljak.

16/F


2009. dec. 6. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Te rohadt kis b.u.z.i!Takarodj el a boltba és vegyél magadnak valami erős mérget4Ne szennyezd a szép magyar földet!
2009. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
17:16 Biszex vagyok nem b*zi... nyugodtan lődd fejbe magad ha zavar, én jól megvagyok így :P
2009. dec. 8. 17:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Végül elmondtad neki?
2009. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sztem a kérdező már nem él...a haverja kinyirta :D
2009. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mivel ő hetero jobbnak láttam nem említeni hogy a száját is használta XD De minden mást elmondtam és még szóba áll velem.
2009. dec. 12. 14:10
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is ferde a hajlamod te nyomorult!
2009. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még egy indok, hogy miért ne részegedj le. Én mindig megállok a "kellemes" határnál, és megvárom amíg a többi lerészegedik, utána egy pár józanabb taggal hatalmasat röhögünk a többieken...
2010. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!