Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a kollégámnak vagy...

Elmondjam a kollégámnak vagy inkább hallgassak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hete voltam egy kollégám esküvőjén. 2 éve dolgozok együtt a sráccal, elég rendes jó kolléga, nem vagyunk barátok, de haveri a viszony.

A lényeg, hogy a menyasszonytánc után egy kicsivel kb. 1 óra fele a feleségem elkezdte összeszedni a kislányunkat aki a többi gyerekkel játszott egy játszószobában, azon a részen ahol az ott alvó vendégeknek a szobái voltak. A gyerekek bújócskáztak vagy nem tudom ezért benyitott az egyik szobába és azt látta, hogy a menyasszony ép a vőfélyel kefél. Azt mondta a feleségem, hogy szerinte azt észrevették, hogy valaki rájuk nyitott, de azt szerinte nem hogy ki volt. A vőfély nem az a tipikus vidéki figura, volt hanem inkább úgynevezett ceremóniamester, nem vagyok benne biztos mert nem beszélgettem vele, de úgy tűnt mint valami haver-haverja. A vőlegény eközben a gyerekkori cimboráival és a bátyjával ivott. Szerintem nem derült ki azóta ez a dolog, bár mi utána hamar elmentünk. Holnap jön vissza szabiról dolgozni. Szerintetek mit csináljak?


2010. jún. 22. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kemény, szerintem előbb a feleségednek beszélni hogy látta őket, és hogy jobb ha ő mondja el, . 22l
2010. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse hinne neked ha elmondanád. De azért szép kis ribanc a menyasszony. Pfff...
2010. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Qrvára semmit. Egyrészt nem a te dolgod, ha ilyen kikapós a menyecske az előbb utóbb úgy is ki fog derülni, hogy félre lépeget, ha meg csak egyszeri alkalom volt, kár bolygatni. De hogy pont az esküvőn... Na mindegy. Másrészt pedig szerintem úgysem hinné el a férje. Mondjuk én sem nagyon hiszem... Mind1, szerintem ne csinálj semmit,jobb az ilyen dolgokból kimaradni.
2010. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác feleségének mondjátok el, hogy láttátok! Talán magától elmondja, ha nem megmondod neki, hogy akkor te fogod!
2010. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy totál részegek voltak, és nem is emlékszik rá a menyasszony sem, inkább ne foglalkozz vele.
2010. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Az aki a saját férjét még alig 5 perces házasság után(értsd átvitt értelemben) képes megcsalni, az nem érdemel könyörületet, szóval én megmondanám neki az szent.
2010. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A feleségnek mondanám el, hogy legyen lehetősége lépni. Nagyon kellemetlen lehet. :(
2010. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Nem fogja neked elhinni, te leszel a sz@rkeverő , hidd el. Ne keveredj bele.
2010. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. A marha k...ja. Bocsi, de megérdemli, hogy névtelenül írj egy levelet, a frissensült férjnek, hogy mit láttatok. Persze névtelenül.

Jobb ha kinyílik a szeme a srácnak, még ha bizonyítani nem is fogja tudni, mivel a csaj természetesen tagadni fog. De legalább járjon nyitott szemmel.

Az a nő, aki ilyet megcsinál a saját esküvőjén, önmagát is nullára tartja, a férjét is és a házasság intézményét is. Minek ment férjhez? Úristen, de gáz.

2010. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ja, lehet, hogy nem hinne nekem, bár mi okom lenne hazudni. A feleségének nem valószínű, hogy elmondjuk ,mert esküvő előtt csak egyszer találkoztam vele és akkor is csak bemutatkoztunk. A kollégámat sajnálom, mert volt már, hogy hétvégén átjött munkaügybe és akkor már nem egyszer mondta, hogy milyen jó lenne, ha gyereke lenne már , mint nekünk.
2010. jún. 22. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!