Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a kollégámnak vagy...

Elmondjam a kollégámnak vagy inkább hallgassak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hete voltam egy kollégám esküvőjén. 2 éve dolgozok együtt a sráccal, elég rendes jó kolléga, nem vagyunk barátok, de haveri a viszony.

A lényeg, hogy a menyasszonytánc után egy kicsivel kb. 1 óra fele a feleségem elkezdte összeszedni a kislányunkat aki a többi gyerekkel játszott egy játszószobában, azon a részen ahol az ott alvó vendégeknek a szobái voltak. A gyerekek bújócskáztak vagy nem tudom ezért benyitott az egyik szobába és azt látta, hogy a menyasszony ép a vőfélyel kefél. Azt mondta a feleségem, hogy szerinte azt észrevették, hogy valaki rájuk nyitott, de azt szerinte nem hogy ki volt. A vőfély nem az a tipikus vidéki figura, volt hanem inkább úgynevezett ceremóniamester, nem vagyok benne biztos mert nem beszélgettem vele, de úgy tűnt mint valami haver-haverja. A vőlegény eközben a gyerekkori cimboráival és a bátyjával ivott. Szerintem nem derült ki azóta ez a dolog, bár mi utána hamar elmentünk. Holnap jön vissza szabiról dolgozni. Szerintetek mit csináljak?


2010. jún. 22. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, tartozol ennyivel a kollégádnak, hogy elmond. Ha nem akarod, hogy te legyél a sz*rkeverő, vagy kellemetlen helyzetbe kerülj miatta, akkor névtelen levél formájában is közölheted vele.
2010. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Elke válasza:
Hát nem tudom.Én is láttam már,hogy a barátnőm férje megcsalta őt.Én nem mondtam el neki.Csak évek után amikor a barátnőm mondta,hogy gyanus a férje lehet, hogy megcsalja őt akkor mondtam el.Közben kiderült,hogy már 15 éve megcsalta őt.Most jól megvannak.A férje kitombolta magát és vissza talált hozzá.
2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az lenne a vicces, ha a menyasszony annyira matt lett volna már, hogy képtelen volt megkülönböztetni a férjét a vőfélytől.


Viccet félretéve: lehet, hogy szólnék.

2010. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!