Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ilyenkor az eszemre...

Na most ilyenkor az eszemre hallgassak vagy a szívemre?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátommal. Ő volt nekem az első, ő vette el a szüzességemet. Semmi baj nincs, szeretjük egymást, úgy érzem egyre közelebb kerülök hozzá, ragaszkodom hozzá nagyon, hiányzik ha nincs velem. Akár hamarosan össze is költöznék vele. Az a gond, hogy a környezetemben szinte senki nincs így az első szerelmével, már rég szakítottak és azóta 3-4 partnerük is volt már ennyi idős korukra. Van aki azt mondja, próbáljak ki másokat is, ne ragadjak le az elsőnél. Valahol érzem is, olyan mintha ,,lemaradtam volna valamiről" későn vesztettem el a szüzességemet, későn lettem szerelmes. Igazságszerint nagyon szeretem a páromat, de mindig ott van a vállamon a kisördög mostanában, hogy mi van ha... meg fogom bánni. De ilyenkor arra gondolok, hogy szeretem a páromat, nem kell senki más, nem kívánok semmi mást, csak attól félek egyszer még megbosszulja magát a dolog. Hogy van ez? Szerintetek is hátrányban vagyok mert későn kezdtem pasizni? Egyébként azért mert válogatós voltam és olyannal akartam először lefeküdni akit szeretek.
2011. júl. 20. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van.

És ha nem vágysz másra, felesleges is kipróbálnod mást. Csak azért, mert a többieknek nem működött az elsővel, neked még működhet, nem? :)

2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy példát mondanék, barátnőm 6 éve van együtt barátjával, első szerelem, és nagyon jól elvannak. Egyikük se akar mással ismerkedni, boldogok nagyon :) Én nagyon örültem volna, ha az első szerelem lett volna az igazi, de az nem jött össze.
2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Mindig csak az eszedre.
2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a párod,és jól megvagytok,akkor nem fogod megbánni. Csak ma divat,hogy sok pasival kell tapasztalatot szerezni. Ez a fejben dől el. Ha ezen agyalsz,akkor lehet csak probléma.
2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 20évesen jöttem össze az első barátommal. Mindenben ő volt az első nekem. Ha érezném (mint ahogy érzem is), hogy ő az, akire vártam, akkor nem dobnám el semmi pénzért csak azért, mert mások úgy váltogatják a partnerüket, mint a zoknijukat.

Ha ő olyan ember, akivel nem csak megszokásból vagy, nem az van, hogy elnézed a hibáit, amik később a felszínre jöhetnek mindent megmérgezve, ha mindketten komolyan gondoljátok, miért kellene máshol próbálkoznod? egyáltalán mit akarsz kipróbálni? A szerelmet? Miért, ő nem szeret úgy, ahogy szeretnéd? A szexet? Miért, vele nem jó? Mire van szükséged, amit ő nem ad meg.

Bár az már eleve jelzés értékű, ha megfordul a fejedben...

2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

ne gondolj ilyesmire. én is 4 éve vagyok a párommal, nagyon nagyon szeretem. igaz, én 14 évesen jöttem össze vele. mi mindent kiélhettünk egymás mellett, és a szerelem bebizonyította hogy erősebb volt akármilyen vitás helyzetnél! :)

nagyon szeretjük egymást, átmentünk azon amin két kamasznak kell, és megmaradt minden.

hogy felnőttkorban így van-e? azt kötve hiszem. viszont abban hiszek, hogy működhet a dolog, és ha tényleg csak rá vágysz, akkor miért hagynád el most azért, mert mi van ha később megkívánsz mást? ez legyen a jövő gondja, ha előfordul.

18L

2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szép dolog, hogy így vagy szerelmes, més már az első szerelmed a nagy Ő :) Az csak a mai világ átka úgymond, hogy általában több partnerük van az emebreknek. De ha te az igazit megtaláltad, ne ereszd el! Azt javaslom töltsetek egy kis időt együtt, és ismerjétek jobban meg egymást. És amúgy is válogatós vagy. Most végre találtál egy neked megfelelőt, ha őt elereszted, lehet h egyedül fogsz maradni!
2011. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom, hogy ebből melyik az eszed, és melyik a szíved. De ne azért dönts valami mellett, vagy ellen, mert mások így vagy úgy. Nem mások életét éled, hanem a sajátod. Miről maradtál volna le? Pár csalódásról vagy fájdalmas szakításról? Nem gondolod, hogy aki azt mondja, hogy ez furcsa, és lemaradsz, és próbálj ki mást, csak irigy, mert neki nem jött össze elsőre?
2011. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja megbosszulni magát,de erre nincs garancia...

Szerintem nem baj az,ha az ember lányát, csak az nem ke.-te meg aki nem akarta...

Ha jó a pároddal ,örülj neki.Csak azért nem érdemes lefeküdni másokkal,hogy kipróbáld.Szerintem.

Én 43 vagyok,és a férjem vette el a szüzességemet.Azóta sem volt más,és nincs hiányérzetem, mert jó vele a szex,és szeretem.Előtte voltak fiúk,akik szerették volna,ha lefekszem velük, az egyiket én is nagyon szerettem-de mégse...Végül kiderült,hogy jobb is,mert csalódtam volna benne....

Néha elmerengek, milyen lett volna,de ennyi.Szerintem nem lett volna jó...

2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A Nővéremék 24éves házasok és első szerelem volt mindkettőjüknek. Nagyon boldogok a mai napig és tudom, hogy ez így is marad örökre.
2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!