Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ilyenkor az eszemre...

Na most ilyenkor az eszemre hallgassak vagy a szívemre?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátommal. Ő volt nekem az első, ő vette el a szüzességemet. Semmi baj nincs, szeretjük egymást, úgy érzem egyre közelebb kerülök hozzá, ragaszkodom hozzá nagyon, hiányzik ha nincs velem. Akár hamarosan össze is költöznék vele. Az a gond, hogy a környezetemben szinte senki nincs így az első szerelmével, már rég szakítottak és azóta 3-4 partnerük is volt már ennyi idős korukra. Van aki azt mondja, próbáljak ki másokat is, ne ragadjak le az elsőnél. Valahol érzem is, olyan mintha ,,lemaradtam volna valamiről" későn vesztettem el a szüzességemet, későn lettem szerelmes. Igazságszerint nagyon szeretem a páromat, de mindig ott van a vállamon a kisördög mostanában, hogy mi van ha... meg fogom bánni. De ilyenkor arra gondolok, hogy szeretem a páromat, nem kell senki más, nem kívánok semmi mást, csak attól félek egyszer még megbosszulja magát a dolog. Hogy van ez? Szerintetek is hátrányban vagyok mert későn kezdtem pasizni? Egyébként azért mert válogatós voltam és olyannal akartam először lefeküdni akit szeretek.
2011. júl. 20. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Van aki egész életében nem találja meg a zserelmet. Van aki elhagyja és életen át az első szerelme után búsul. Van aki vergősik ide-oda. Olyan is van persze aki sokára találja meg.

Minek dobnád el a szerencsédet? Inkább őrizd!

Nem kell tenni semmit.

2011. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
basszus, komolyan nem értem az ilyen idióta barátnőket, rokonokat. nem, hogy örülnének, hogy van valaki, aki megtalálta a boldogságot... nem, ők csak írigykednek. nyakon vágnám mindet. már ne is haragudj kedves kérdező. én sosem értettem, ha valakivel boldog vagy, jól kijöttök, jó a sexuális életetek, akkor miért kéne mást kipróbálni? csak mert mások mondják? miért bánnád meg? dehogy kell. én is 20 voltam, mikor összejöttem a párommal, négy éve vagyunk együtt, jövőre esküvő, 3,5 éve együtt élünk és én is 24 vagyok, és nekem is ő volt az első. :) nem vágyom másra, ő kell nekem, és mivel jól elvagyunk, nem is gondolkodom, hogy mi lesz ha szétmegyünk? miért, ha több emberrel is szerencsét próbálsz, akkor velük később nem fogtok szétmenni? nagyon jól gondolkozol, nem vagy hátrányban, én csak az előnyét látom, de hátrányát semmiképp. :)
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!