Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam amit tudok, vagy...

Elmondjam amit tudok, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és tudom az édesanyámról (mert mindent elmond nekem) hogy csalja az édes apámat elég rég óta. De megígértem neki, hogy nem mondom el apának, mert ő is már megcsalta régen, és egyébként sem jó a kapcsolatuk, csak miattam és a tesóm miatt élnek együtt. De most találtam egy sms-t apa telefonjában, hogy ő is csalja/ta anyát. tavalyi sms-eket találtam. Nem tudom hogy most is tart-e a dolog. Elmondjam anyának, vagy sem?
2014. júl. 8. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
ha mind2-en csalják a másikat és miattatok együtt maradtak jobb ha nem mondod el! tudják, hogy vége, de miattatok együtt vannak még! ne tedd ezt tönkre!
2014. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

A történetből az tűnik ki, hogy a szüleid egyformán alacsony érzelmi színvonalon vannak- megérdemlik egymást.


A legrosszabb az egészben, hogy ebben téged is beavat édesanyád, holott gyerek szerepben ez nem kellene, hogy rád tartozzon, akárhány éves is vagy.


Remélhetőleg azért a kapcsolataidban nem a szüleid által közvetített mintákat fogod követni.


Megérdemlik egymást- így felnőtt fejjel te már tudod helyén kezelni a dolgokat, én nem szítanám a kedélyeket, oldják meg egymás között.

2014. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ne mondd el. Szerintem mindketten nagyjából tisztában vannak a másik dolgaival. Nyilván ezért is nem túl jó a kapcsolatuk.
2014. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
neem én ezt nagyon nem tartom helyesnek. és semmiképp nem csinálnék ilyet még gyerek miatt sem. akárhogy is van, a gyerek látja mi a szitu. és nem tesz jót neki. én is sokszor mondtam nekik hogy váljanak el. még külön is jobb lenne. Rengeteget veszekszenek. Csak még mindig fizetik a hitelt a ház után, és ez is itt tartja őket. Meg félnek mind a ketten az újra kezdéstől. Anya egyszer mondta is nekem... Hogy nem meri, mert egyedül nem tudna minket eltartani, és szerinte nem boldogulna.
2014. júl. 8. 14:54
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

es abban mi a gerinces, hogy anyadat nem arulod el, de apadat igen?


maradj ki ebbol, vagy ha mar arulkodni akarsz, akkor igazsagosan, egyforman a ket szulod iranyaban.


ja, es ne kutakodj mas telefonjaban.

2014. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Fölösleges elmondanod. Az ilyen házasságban úgy is tudják.
2014. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Anya egyébkén tisztában van vele. Sokszor mondja, hogy biztos megcsalja. Mert volt már párszor ilyen eset, és szerinte pont úgy viselkedik, mint akkor. De apa is mondja veszekedések alatt... Hogy persze mert biztos megcsalsz. De szerintem apa nem veszi komolyan, mert anyáról sosem derült ki ilyen. Apáról viszont nem egy esetben....
2014. júl. 8. 14:56
 8/21 A kérdező kommentje:
nem kutakodtam... kölcsön adta hogy írjak róla egy sms-t, és ki akartam utána törölni amit írtam, hogy ne lássa. és így láttam meg. Tényleg véletlen volt.
2014. júl. 8. 14:58
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Szep kis "csalad", sot meg a gerinctelen dolgaikkal zavarjak a lanyukat.
2014. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, de sosem voltunk család... soha
2014. júl. 8. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!