Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam amit tudok, vagy...

Elmondjam amit tudok, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és tudom az édesanyámról (mert mindent elmond nekem) hogy csalja az édes apámat elég rég óta. De megígértem neki, hogy nem mondom el apának, mert ő is már megcsalta régen, és egyébként sem jó a kapcsolatuk, csak miattam és a tesóm miatt élnek együtt. De most találtam egy sms-t apa telefonjában, hogy ő is csalja/ta anyát. tavalyi sms-eket találtam. Nem tudom hogy most is tart-e a dolog. Elmondjam anyának, vagy sem?
2014. júl. 8. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

20 éves "gyerek" miatt? Ekkora kamut!

Én simán megmondanám a szüleimnek, ha ezzel oltanak, hogy hagyjanak békén, tőlem nyugodtan váljanak, nehogymár rám fogják, azt,h nem válnak. Még tényleg gyerek vagy, ha ezt komolyan veszed. 20 évesen ne a szüleid, hanem a saját szerelmi életeddel foglalkozz. Simán mond meg anyukádnak is hogy hagyjon békén a megcsalási ügyeivel, milyen példát mutatnak már?

Biztos pénz v vmi más oka van.

2014. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

en azt nem ertem, miert erzed ugy hogy anyad feletobb lojalitassal tartozol mint apad iranyaba?


ez szamara iszonyu banto lehet.

2014. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mert apámmal sosem voltunk jóban. Mindig is leszarta mi van velem. Azt sem tudta sokáig, hány éves, hanyadikos vagyok. Most jelentkeztem fősulira, azt sem tudta milyen szakra... nem hogy hova. Vizsgáztam most év végén, haza értem ünneplőbe, tök elfáradta, előtte a hetekig tartó tanulás, és megkérdezte hol voltam.... Szóval ennyire érdeklem őt. Mondjuk mostanában anyám sem mutat túl sok érdeklődést... Mondjuk ezzel kapcsolatban is tudnék kérdezni itt hogy ez miért van.... van egy tippem. de ha azért, az elég gáz.
2014. júl. 8. 15:06
 14/21 anonim ***** válasza:
Maradj ki ebből az egészből. Én is kimaradtam. Közöltem velük, hogy hagyjanak engem békén, egyikük oldalára sem fogok állni. Nem vagyok kíváncsi a piszkos ügyeikre. Oldják meg maguk. Tesód hány éves?
2014. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
15 lesz
2014. júl. 8. 15:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Maar elnezest, de ha sosem voltal joban apaddal, nem beszelgettetek, anyad parti voltal, ugy voltal nevelve, hogy o csak az apad, dolgozik, azt hazajon, akkor honnan tudja, hogy mi van az eletedben, honnan jottel epp haza unneplobe, holt faradtan. Ennek vissza kell menni legalabb 15 evre, marmint az ilyenfajta neveltetesre. Nem feltetlen apad hibaja, vagyis nem csak az ove.
2014. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy csak az övé. És itt most nem is ez a kérdés, és nem az hogy miért nem válnak el. Pénzkérdés az egész. De nem érdekel. Ha szenvedni akarnak, szenvedjenek. És nem 15 évre. hanem 20ra. Amikor megszülettem, már akkor nem az volt az első hogy bejöjjön hozzánk a kórházba, hanem hogy elmenjen a haverokkal inni, és másnap is berúgva az anyja (nagymamám) unszolására jött be.
2014. júl. 8. 15:18
 18/21 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nálunk is ugyanez volt, amikor ugyanennyi idős voltam, azzal a különbséggel, hogy öcsém még fiatalabb volt. Én is inkább anyuval voltam jóban, addig volt jó, míg apu haza nem ért, mert mindenbe belekötött. De anyu tiszteletben tartott és nem ktötte az orromra a dolgait. Én mondtam el őneki, hogy apu viszont jön és folyton nekem panaszkodik, és ez így nem fair. Anyu elmondta őszintén a dolgokat, és akkor utána mindkét szálat lezártam. Többre nem voltam kiváncsi. Jött a válás.
2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre van megoldás. A szülők összeülnek és megbeszélik, hogy tovább nyitott házasságban élnek. Anyagilag együtt, érzelmileg külön. Nincs több hazugság, veszekedés. Persze gondolom, hogy még mindig úgy vannak mindketten, hogy ők csalhatnak, de őket ne csalják meg.
2014. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És tesódat terheli hasonlókkal valamelyikük?
2014. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!