Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ragaszkodik hozzá, hogy...

Párom ragaszkodik hozzá, hogy a gyerekünknek az ő nevét vagy az anyjáét adjuk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Náluk ez családi hagyomány. A párom neve még elmegy, de az anyósomé....

A nevek:

Pál és Amália


2014. júl. 4. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem hajlandó veled kompromisszumot kötni a gyermeketek nevében, válj el. Ki vagy te neki, ha egy ilyen abszolút közös dologba egyáltalán nem szólhatsz bele?

Mellesleg ez az Amália...... manapság körberöhögnének ezzel egy gyereket.

2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg, hogy a te családodban meg az a hagyomány, hogy az anya vagy az anya apja nevét kapja az újszülött. Ha ez a kiinduló állás, mindkettőtöknek lesz miből engedni, és könnyebb lesz rávezetni a párodat is arra, hogy KÖZÖSEN válasszatok nevet a babának.
2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
névválasztásnak közös megegyezéssel kell történnie, semmiképp úgy hogy az egyik kitalálja és kész, a másiknak nincs beleszólása... vagy egyezzetek meg abban, hogy ő mondja meg a fiú nevét, te a lányét, esetleg 2. névnek ha annyira akarja megkaphatja az Amáliát, de a te gyereked is nem csak az övé így nincs joga egyedül dönteni a névválasztásban... (én egyiket sem adtam volna a gyerekemnek)
2014. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem hajlandó kompromisszumot kötni én otthagynám. Max második névnek, de nekem spec egyik sem tetszik, egy kicsit sem.
2014. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Páromnak két lánya van, így egyértelmű, hogy ha fiunk lesz akkor az ő nevét illetve apósomét kapja. Csak remélni merem, hogy nem lányunk fog születni.
2014. júl. 4. 22:25
 6/25 anonim ***** válasza:
99%
és hogyhogy nem Amália az egyik????? ezek szerint mégse családi hagyomány...
2014. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Én meg arra lennék kíváncsi miért megy már hozzá a második nő ehhez az önző idiótához és szül neki újabb gyereket....
2014. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Ez valóban érdekes... ha a két másik lány közt egyik se Amália, nehogy már te hajts fejet ennek a hülyeségnek...

vagy Amália 1, Amália 2, Amália 3??????? xDD

2014. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

De miért "egyértelmű", hogy az ő nevét vagy apósodét kapja?

Ha te már eldöntötted, hogy behódolsz a párodnak, minek tetted fel ezt a kérdést? Komolyan, úgy fel tudnak bosszantani az ilyen szerencsétlenkedő nők...

2014. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem tudjuk milyen nemű lesz a baba.
2014. júl. 4. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!