Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok hülye?

Szerintetek én vagyok hülye?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt jöttem össze a férjemmel akinek van egy gyereke a volt élettársától.Amikor a volt élettárs megtudta,hogy mi összejöttünk fenyegette a most már férjemet,hogy nem engedi ide a gyereket és válasszon.Akkor szakított velem de rá pár hétre úgy döntött kellek neki és azóta is együtt vagyunk.Viszont nekem eszembe szokott jutni,ez a szakítás és a mai napig nagyon bánt,hogy akkor ezt tette velem.Tudom az a lényeg,hogy velem van most azóta de valahogy ezt nem tudom neki a mai napig úgy mondd megbocsájtani.Mi a véleményetek?
2014. júl. 1. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, de azért gondolj bele: te akkor még csak egy kezdődő kapcsolat voltál neki (mg ő is neked), amiből nem lehetett tudni, még azt sem, hogy lesz-e valami.

Nem jó érzés, megértem. De egy gyermeket feláldozni egy kezdődő, bizonytalan kapcsolatért szerinted jó döntés lett volna? Hiszen tudod, akkor még épp hogy összejöttetek. Most már más lenne a helyzet, de akkoriban még alig volt köztetek valami.

2014. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!