Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemérmetlen, erkölcstelen,...

Szemérmetlen, erkölcstelen, becstelen vagyok, de aki hülye szenvedjen, nem?

Figyelt kérdés

Egy éve kaptam egy munkahelyet, ahol megismerkedtem azzal a férfival, akire mindig is vártam. Számomra ő az ideális partner. Hibáival együtt el tudom fogadni, és tiszta szivből szeretni úgy ahogy van. Ez kölcsönös... A baj csak az, hogy házas... A házassága átlagos, heti 3 nap veszekedés, vagy teljes mértékű közöny, a többi 4 nap kb mintha élne két ember egymás mellett, semmiféle kapcsolat nélkül... volt olyan, hogy a nő két hétig annyit sem mondott neki, hogy menjen odébb...

A mi kapcsolatunk... szavakban kifejezhetetlen... Szeretjük egymást. 8 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk, vitatkoztunk, egy hullámhosszon gondolkodunk, mindenben egyetértünk...

Ám sokszor padlóra kerülök... sajnálom erősen a feleségét... nem rossz nő, nincs gondom vele, sajnálom, hogy pont az ő férjét szeretem, de ha ő nem mutatta ki az érzelmeit(lehet nem is voltak neki?), s én megadom azt, amire a férje vágyik...

I'm totally confused....

Közös megegyezésük az lett, hogy elválnak, mert nincs értelme együtt maradni, de ez az állapot... stagnál...

Egy hónapja semmilyen testi kapcsolat nincs köztük, egy ágyban alszanak, egy asztalnál esznek, s ennyi... De valahogy egyikőjük sem hozza fel a válást...

Szerintetek szeretőből lesz valaha feleség?

Erős ez a mi kapcsolatunk, de erősebb mint egy 10 éve tartó kapcsolat? Ebből két és fél éve házasok... Sokszor mondta, hogy úgy érzi engem csal meg a feleségével...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van...

Várnék rá ha kell éveket is, de ami azután fog következni... Ettől félek... Le se xarjuk mit mond a társadalom rólunk, attól félek nehogy a felesége csináljon valami hülyeséget... Mindketten ettől félünk a legjobban...

A feleségével voltunk már kávézni is, féltékeny, amit észrevett az az, hogy nagyon erős érzelmi vonzalom van köztünk... A munkahelyen sokan azt hitték házasok vagyunk... Nem tudjuk már titkolni... Nem is akarjuk már titkolni...


A kérdésem mi is...? Lényegében csak annyi, hogy van-e esélyünk? Gyermekük nincs... Nekem van egy kislányom, elfogad vele együtt...


Vajon egy nő öngyilkos lenne valaha amiatt, mert a férje elhagyja?


Hasonló szituációkat ismertek? Mi lett a vége?


2013. máj. 12. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
15%
de
2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Pendulum92 ***** válasza:
95%

3 féle szituációt ismerek:


1. A férj elválik, a szeretővel boldogan élnek halálukig(legritkább)


2. A férj csak hitegeti a szeretőt, valójában sosem akar elválni, egyik helyen kaját, kényelmet kap, másik helyen szexet.(leggyakoribb)


3. A férj elválik, majd a szeretővel rövid időn belül megromlik a viszony, és szakítanak.(2. leggyakoribb)

2013. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Az öngyilkosságra: ha egy ember hajlamos rá, akkor sajnos így "oldja meg" a problémáit. Ha nem emiatt, akkor később más miatt, a hajlam az önpusztításra a lényeg. Egy normális lelkű ember az utolsó fűszálig küzd az életben maradásért, évente tízezrek válnak, és mindenki túléli. Ha öngyilkos lesz, az a lelkialkata következménye, nem a válás miatt lesz.
2013. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%
Én voltam ilyen helyzetben. Fiatal voltam. 23 éves. Szüleimmel laktam még. Szeretö lettem. Egy helyen dolgoztunk. A munkahelyemen tudták és otthon is kiderült. Anyám kiakadt. Veszekedés, kiabálás volt. Hogy hogy lehetek ilyen? Ök nem ilyennek neveltek, stb. Végén meg kellett igérni, hogy szakítunk. Persze nem szakítottunk csak még jobban titkoltuk. A férfi is megígérte, hogy elválik. De nem történt semmi. Pár év múlva szétmentünk. Szépen, barátsággal. Én azóta férjhez mentem. Férjem nem tud erröl a dologról. De boldog nem vagyok. Jól élünk, rendes ember, de a régit nem tudtam elfelejteni. Évente 2-3-szor felhívjuk egymást. Megbeszéljük, akkor kellett volna máshogy dönteni. De fiatalok voltunk és sokan befolyásoltak. Most meg már késö. 15 év telt el azóta. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá. Ha vissza forgathatnám az idöt máshogy csinálnám.
2013. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
99%
És honnan tudod, hogy nincs semmilyen kapcsolata a feleségével? Ott vagy velük? Azt mondd amit akar. Tudod tapasztalatból mondom, hogy volt hasonló szituációban részem és attól, hogy azt mondja hogy nincs már testi kapcsolat köztük nem biztos hogy így van. Van aki szeret több vasat tartani a tűzben és ha annyira veled akarna lenni már elhagyta volna. Több szempontból is bűzlik az egész. Azt mondja hogy olyan mintha téged csalna meg a feleségével? Ha nincs is köztük semmi egymáshoz se szólnak miért érzi ezt? Ha valaki velem akar lenni akkor tesz érte. De én már nem hiszek az ígéretekbe csak ha bizonyít! Ha a feleség is ilyen közömbös a szerelmeddel nem hiszem hogy öngyilkos lenne amiatt hogy elhagyja. Még ha azt írtad volna hogy odavan érte a nő de hát ez nem így van!
2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még mindig nem vált el. Akkor sem gondolta komolyan. Neki egy kényelmes helyzet volt. Én meg szerelmes voltam.
2013. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Pendulummal csak egyetérteni tudok.


Ha minden válásnál az egyik fél öngyilkos lenne, kihalt volna már rég az ország.

A barátod ezt csak kifogásként hozza fel, és valószínűleg örül, hogy ráharaptál.

Nem akar elválni. Ha akarna, már elvált volna.

Ráadásul miből gondolod, hogy a pasi veled máshogy fog majd bánni, mint a mostani feleségével?


A dolgok normális menete a menthetetlen házasságoknál előbb a válás, és utána az új partnerkeresés. Én eleve nem tudnék olyan pasiba megbízni, aki nős emberként keres párt magának.

2013. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha hülyének tartod magad, akkor szenvedjél! Viszont én a helyedben keresnék egy olyan partnert, aki teljesen felvállal, különben maradnék egyedül addig amíg eljön az igazi.
2013. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként, elvált nőként bámulom a naivitásodat. Azt hittem hogyha már te is megtapasztaltad a szakítást (a lányod apjára gondolok) akkor van annyi eszed hogy felfogd.

Ha szeretünk valakit, akkor teljes egészében szeretjük. Ilyenkor nincs évekig halogatás hogy váljak vagy sem, elhagyjam vagy sem. HA valakit nagyon szeretek akkor nem érdekel senki és semmi, és vele élek, őt akarom.

A legtöbb nős férfi ugyanezeket a sablon szövegeket mondja a szeretőjének mint amit ide leírtál.

El se hinnéd hány nőtől hallottam ezt a munkám során.

" két ember egymás mellett, semmiféle kapcsolat nélkül"

" semmilyen testi kapcsolat nincs köztük, egy ágyban alszanak, egy asztalnál esznek, s ennyi."

" most nem lehet válni, mert az asszony kiborul, és kárt csinál"

" A gyerekek miatt nem tudok elválni"

" a vagyon miatt nem tudok elválni"


ezer és ezer hasonló szöveg van.

Ha a pasas annyira imádna mint ahogy mondja neked, akkor már rég veled és a lányoddal élne..

De miért is váljon el?? Van egy felesége aki bár sejti hogy szeretőt tart (vagy nem) de eltűri neki. Otthon várja a megszokott, nyugis élet, a megszokott, feleség aki főz, mos rá, és a nemi vágyát is kielégíti. Mellette van egy szerető akivel kalandot él át. Nincs veszekedés, csakis romantika.. Miért mondjon le erről a helyzetről ha így is jó?? Hiszen ha veled összeköltözik, akkor te leszel olyan mint a feleség. Megszokott, unalmas, és a kaland, romantika érzése is elszáll..

Szóval ne várj csodát.. Nagyon ritka az amikor egy férj a szeretője szerelméért elválik..(az a férfi akkor tényleg szerelmes, és nem húzza az időt. Hanem megy, és válik..)

2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Pendulum92 ***** válasza:
90%
#9: 100%-ig egyetértek.
2013. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!