Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemérmetlen, erkölcstelen,...

Szemérmetlen, erkölcstelen, becstelen vagyok, de aki hülye szenvedjen, nem?

Figyelt kérdés

Egy éve kaptam egy munkahelyet, ahol megismerkedtem azzal a férfival, akire mindig is vártam. Számomra ő az ideális partner. Hibáival együtt el tudom fogadni, és tiszta szivből szeretni úgy ahogy van. Ez kölcsönös... A baj csak az, hogy házas... A házassága átlagos, heti 3 nap veszekedés, vagy teljes mértékű közöny, a többi 4 nap kb mintha élne két ember egymás mellett, semmiféle kapcsolat nélkül... volt olyan, hogy a nő két hétig annyit sem mondott neki, hogy menjen odébb...

A mi kapcsolatunk... szavakban kifejezhetetlen... Szeretjük egymást. 8 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk, vitatkoztunk, egy hullámhosszon gondolkodunk, mindenben egyetértünk...

Ám sokszor padlóra kerülök... sajnálom erősen a feleségét... nem rossz nő, nincs gondom vele, sajnálom, hogy pont az ő férjét szeretem, de ha ő nem mutatta ki az érzelmeit(lehet nem is voltak neki?), s én megadom azt, amire a férje vágyik...

I'm totally confused....

Közös megegyezésük az lett, hogy elválnak, mert nincs értelme együtt maradni, de ez az állapot... stagnál...

Egy hónapja semmilyen testi kapcsolat nincs köztük, egy ágyban alszanak, egy asztalnál esznek, s ennyi... De valahogy egyikőjük sem hozza fel a válást...

Szerintetek szeretőből lesz valaha feleség?

Erős ez a mi kapcsolatunk, de erősebb mint egy 10 éve tartó kapcsolat? Ebből két és fél éve házasok... Sokszor mondta, hogy úgy érzi engem csal meg a feleségével...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van...

Várnék rá ha kell éveket is, de ami azután fog következni... Ettől félek... Le se xarjuk mit mond a társadalom rólunk, attól félek nehogy a felesége csináljon valami hülyeséget... Mindketten ettől félünk a legjobban...

A feleségével voltunk már kávézni is, féltékeny, amit észrevett az az, hogy nagyon erős érzelmi vonzalom van köztünk... A munkahelyen sokan azt hitték házasok vagyunk... Nem tudjuk már titkolni... Nem is akarjuk már titkolni...


A kérdésem mi is...? Lényegében csak annyi, hogy van-e esélyünk? Gyermekük nincs... Nekem van egy kislányom, elfogad vele együtt...


Vajon egy nő öngyilkos lenne valaha amiatt, mert a férje elhagyja?


Hasonló szituációkat ismertek? Mi lett a vége?


2013. máj. 12. 20:09
1 2 3 4
 31/33 Pendulum92 ***** válasza:
72%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdezőnek nem tetszettek a válaszok, és már nem is olvassa őket :D
2013. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
11%
De tudtam, hogy jól lehúznak majd... Mert persze a saját tapasztalatom megírása kevésbé hasznos, mint az általános bölcsességek a "mindenki ribanc, aki nős pasival kezd" stílusban... (23-as)
2013. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Pendulum92 ***** válasza:
63%

Szerintem hasznos volt a te válaszod is, azért pontoztak le(én a hasznosra szavaztam), mert a szerencsés 1%-ot képviseled, tehát aki olyat csinál, mint te(kapcsolatot kezd egy nős férfival), az 99%-ban pofára esik valamilyen formában, naivitása kifizetődéseként.


Ez a "pontozás" az esetek 90%-ában nem a hasznos és nem hasznosról szól, hanem hogy negatív, vagy pozitív érzéseket keltettél az olvasóban. Mondanom sem kell, eléggé elítélt dolog egy nős pasival kezdeni, bármilyen is a konkrét szituáció.

Remélem nem bántottalak meg.

2013. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!