Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemérmetlen, erkölcstelen,...

Szemérmetlen, erkölcstelen, becstelen vagyok, de aki hülye szenvedjen, nem?

Figyelt kérdés

Egy éve kaptam egy munkahelyet, ahol megismerkedtem azzal a férfival, akire mindig is vártam. Számomra ő az ideális partner. Hibáival együtt el tudom fogadni, és tiszta szivből szeretni úgy ahogy van. Ez kölcsönös... A baj csak az, hogy házas... A házassága átlagos, heti 3 nap veszekedés, vagy teljes mértékű közöny, a többi 4 nap kb mintha élne két ember egymás mellett, semmiféle kapcsolat nélkül... volt olyan, hogy a nő két hétig annyit sem mondott neki, hogy menjen odébb...

A mi kapcsolatunk... szavakban kifejezhetetlen... Szeretjük egymást. 8 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk, vitatkoztunk, egy hullámhosszon gondolkodunk, mindenben egyetértünk...

Ám sokszor padlóra kerülök... sajnálom erősen a feleségét... nem rossz nő, nincs gondom vele, sajnálom, hogy pont az ő férjét szeretem, de ha ő nem mutatta ki az érzelmeit(lehet nem is voltak neki?), s én megadom azt, amire a férje vágyik...

I'm totally confused....

Közös megegyezésük az lett, hogy elválnak, mert nincs értelme együtt maradni, de ez az állapot... stagnál...

Egy hónapja semmilyen testi kapcsolat nincs köztük, egy ágyban alszanak, egy asztalnál esznek, s ennyi... De valahogy egyikőjük sem hozza fel a válást...

Szerintetek szeretőből lesz valaha feleség?

Erős ez a mi kapcsolatunk, de erősebb mint egy 10 éve tartó kapcsolat? Ebből két és fél éve házasok... Sokszor mondta, hogy úgy érzi engem csal meg a feleségével...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van...

Várnék rá ha kell éveket is, de ami azután fog következni... Ettől félek... Le se xarjuk mit mond a társadalom rólunk, attól félek nehogy a felesége csináljon valami hülyeséget... Mindketten ettől félünk a legjobban...

A feleségével voltunk már kávézni is, féltékeny, amit észrevett az az, hogy nagyon erős érzelmi vonzalom van köztünk... A munkahelyen sokan azt hitték házasok vagyunk... Nem tudjuk már titkolni... Nem is akarjuk már titkolni...


A kérdésem mi is...? Lényegében csak annyi, hogy van-e esélyünk? Gyermekük nincs... Nekem van egy kislányom, elfogad vele együtt...


Vajon egy nő öngyilkos lenne valaha amiatt, mert a férje elhagyja?


Hasonló szituációkat ismertek? Mi lett a vége?


2013. máj. 12. 20:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te a csak pasi elmondása alapján ismered az ő, és a felesége közötti viszonyt, kb. annyira lehet hiteles az, amit a pasi mond, minthogy Észak-Koreának nincsenek atomfegyverei.


"Közös megegyezésük az lett, hogy elválnak, mert nincs értelme együtt maradni, de ez az állapot... stagnál..."


Mert neki ez a kényelmes: otthon ki van nyalva a hátsója, te meg az ágyban boldogítod.

Ha komolyan gondolta volna a válást és igazat mondana, már rég szabad ember lenne. Tudom, milyen a bürokrácia itthon és milyen kínlódások vannak a válással, de nem ma jöttem le én sem arról a bizonyos falvédőről.

2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs esélyetek.


Ha akarna tőled ennél többet, akkor már lépett volna.


A naivitás és a rózsaszín köd képes elvenni az ember eszét.


Nem hiszem, hogy a válás miatt a nő öngyilkos lenne. De abból amit leírtál szerintem nem is lesz válás.


Ismerek egy hasonló szituációt, elég közelről. Annak pár hónap után szakítás lett a vége.

2013. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy gondolom ez a pasi nem szeret téged. És tudod miből? Ha a feleségével is képes lefeküdni, az azt jelenti, hogy egyikőtöket se szereti igazán. Mindig azzal kefél, aki épp ott van akkor, amikor neki kell..... 1 hónapja nem feküdt le a feleségével? És ti meg 8 hónapja vagytok együtt? Akkor 7 hónapig melletted döngette az asszonyt is. Mi ez szerelem???? Nem.
2013. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, miért nem veszekedtek egymással? Azért, mert a párod levezeti minden feszültségét, búját, baját otthon az asszonyon. Ha rossz napja volt, vagy valami, az az asszonyon csattan, s nem rajtad, mert te vagy a szív szerelme. Sosem szabad elfelejteni, hogy egy házasság két emberen múlik. Oka van annak, hogy a házasságuk így félrecsúszott. Lehet, hogy az asszony szeretőre gyanakszik, s ezért veszekszik és ezért közönyös a férjével.


Képzeld el, hogy elválna, összeköltöznének, s jönnének a szürke hétköznapok. Esetleg szülnél egy babát, és otthon lennél egész nap. Egyből lenne köztetek nézeteltérés, vita, ami teljesen normális. A kérdés, hogy meg tudjátok-e beszélni? A párod nem tudja megbeszélni a nejével a problémákat, mert nincs rá igénye, hisz ő inkább kikacsintgat a kapcsolatukból.


Képzeld magad a feleség helyébe. Te mit tennél, ha gyanakodnál? Boldogan várnád haza? Nem érződne minden szavadban a sértődöttség és a megalázottság? S a párod ezt tolerálná? Én a helyedben elgondolkoznék ezeken, jobb tanácsot nem adhatok. 26N

2013. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Pendulum92 ***** válasza:
89%
Kérdezd meg magadtól: Még is minek válna el? Hát érted. De hát most is megkap!
2013. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Amikor az ember jár valakivel (mondhatni ti is így vagytok), tehát kvázi nem együtt élnek, egy nap 1-2 pár órát vannak csak együtt (most a munkahelyet ne nézzük, mert ott gondolnám nem kizárólag a kapcsolatotokat építitek), nincs is min veszekedni. Olyankor még programok vannak meg szex, minden happy. Persze együttélésnél már mindenki kimutatja a foga fehérjét. Tehát attól ne ájulj el, hogy ti 8 hónap alatt nem is veszekedtetek.
2013. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Igen 16-os, mi is kaptunk egy baráttól a párommal már kritikát, hogy mi veszekszünk néha, de ők bezzeg sosem. (hétvégente találkoznak, mi együtt élünk az első perctől kezdve...) Ez jó dolog, de a gond általában az összeköltözésnél jön ki, addig mindenki tudja mutatni csak a szép oldalát.
2013. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik a legtöbb esetben nem szerelmesek, hanem szeretnek még egy kapcsolatot fenntartani. Ha netán mégis elválna és elvenne, minimális rá az esély, de ha mégis megtörténne, akkor ugyanez lenne előbb-utóbb a szitu, csak pepitában.
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondom, hogy szenvedést érdemelsz, de hogy részed lesz benne akárhogy is alakul, az biztos... :/
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerelmesek...jó vicc! Te csak egy lyuk vagy neki, ébredj már fel :)


Egyébként ismerek ilyen sztorikat! Férj félrekefél, a feleség rájön, persze tagadja. Miután van bizonyíték is, térden csúszva kúszna vissza az asszonyhoz, de annak már nem kell, az összepakolta a bőröndjét, hogy menjen a szeretőhöz...de addigra a szerető is talált újat :)))

2013. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!