Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemérmetlen, erkölcstelen,...

Szemérmetlen, erkölcstelen, becstelen vagyok, de aki hülye szenvedjen, nem?

Figyelt kérdés

Egy éve kaptam egy munkahelyet, ahol megismerkedtem azzal a férfival, akire mindig is vártam. Számomra ő az ideális partner. Hibáival együtt el tudom fogadni, és tiszta szivből szeretni úgy ahogy van. Ez kölcsönös... A baj csak az, hogy házas... A házassága átlagos, heti 3 nap veszekedés, vagy teljes mértékű közöny, a többi 4 nap kb mintha élne két ember egymás mellett, semmiféle kapcsolat nélkül... volt olyan, hogy a nő két hétig annyit sem mondott neki, hogy menjen odébb...

A mi kapcsolatunk... szavakban kifejezhetetlen... Szeretjük egymást. 8 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk, vitatkoztunk, egy hullámhosszon gondolkodunk, mindenben egyetértünk...

Ám sokszor padlóra kerülök... sajnálom erősen a feleségét... nem rossz nő, nincs gondom vele, sajnálom, hogy pont az ő férjét szeretem, de ha ő nem mutatta ki az érzelmeit(lehet nem is voltak neki?), s én megadom azt, amire a férje vágyik...

I'm totally confused....

Közös megegyezésük az lett, hogy elválnak, mert nincs értelme együtt maradni, de ez az állapot... stagnál...

Egy hónapja semmilyen testi kapcsolat nincs köztük, egy ágyban alszanak, egy asztalnál esznek, s ennyi... De valahogy egyikőjük sem hozza fel a válást...

Szerintetek szeretőből lesz valaha feleség?

Erős ez a mi kapcsolatunk, de erősebb mint egy 10 éve tartó kapcsolat? Ebből két és fél éve házasok... Sokszor mondta, hogy úgy érzi engem csal meg a feleségével...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van...

Várnék rá ha kell éveket is, de ami azután fog következni... Ettől félek... Le se xarjuk mit mond a társadalom rólunk, attól félek nehogy a felesége csináljon valami hülyeséget... Mindketten ettől félünk a legjobban...

A feleségével voltunk már kávézni is, féltékeny, amit észrevett az az, hogy nagyon erős érzelmi vonzalom van köztünk... A munkahelyen sokan azt hitték házasok vagyunk... Nem tudjuk már titkolni... Nem is akarjuk már titkolni...


A kérdésem mi is...? Lényegében csak annyi, hogy van-e esélyünk? Gyermekük nincs... Nekem van egy kislányom, elfogad vele együtt...


Vajon egy nő öngyilkos lenne valaha amiatt, mert a férje elhagyja?


Hasonló szituációkat ismertek? Mi lett a vége?


2013. máj. 12. 20:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Pendulumnak igaza van! Van egy barátnőm, aki a munkahelyén összejött egy gyerekes, nős férfival. Megtörtént az is, amire sok szerető hiába vár akár éveket is: a férfi elvált, és új életet kezdett a barátnőmmel.

Sajnos nem lett happy end, mivel őt is megcsalta, nem is olyan sokára, ezért ma már nincsenek együtt!

2013. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Elottem mindent leirtak. Olvashattal sok velemenyt, miutan mind egyezik, igy erdemes lenne elgondolkoznod, ... Peldakat is hoztak fel, szerintem ne pazarold az idodet, mert esely erre kb 30%, de lehet, sokat mondtam. Ebredj fel, kihasznal, h*lyit, es esze agaban sem lesz elvalni. Nyugodj bele. Te most fix, hogy ezeket bantasnak veszed pedig ez a szomoru valosag.
2013. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

Én is leírom az esetünket, bár biztos le fognak pontozni, mert nem ugyanazt írom, mint az előzőek.


Az én férjem is nős volt, mikor megismerkedtünk. Egy évig tartott a "viszonyunk", mert el kellett adni a közös házat, ezalatt ha nem is nyíltan, de együtt voltunk. (Az anyjának, aki tudta, hogy rossz a házasságuk, bemutatott engem már 3 hónap után), és sokszor egész éjszaka velem volt mindenféle indok nélkül. Összességében azt mondhatom, már akkor is felvállalta a kapcsolatunkat, amennyire csak tudta.


Nem volt hitegetés, amint lett vevő a házra, elköltözött, s már úgy adták be a válást, adták el a házat is. 3 év házasság után vált, mi 10 éve vagyunk együtt, és mivel nem változott köztünk semmi, egy jó ideig még biztosan együtt is leszünk. Az idő eddig minket igazol.


Ezzel azt akarom mondani, van olyan, hogy ez jól sül el, de ennek azért vannak jelei. Nálunk pl. az, hogy a szülei előtt felvállalt, több barátjának is bemutatott, hogy vállalta az éjszakai együttlétet is, ami ugye egyértelművé tett otthon, hogy mi a helyzet. Mi ráadásul ismertük egymást korábban, így egy baráti kapcsolatra alapoztunk, nem elsősorban a rózsaszín ködre.


Szerintem alaposan gondold át, reálisan, tiszta fejjel, nálatok mi a helyzet. Van valami kitűzött időpont vagy esemény, amikor lépni akar? Ez egy reális cél, vagy csak kifogás, hogy miért ne kelljen megtennie? (Nekem ez az öngyilkosságosdi eléggé annak tűnik...) Esetleg volt már ilyen, és mégse történt semmi? Van bárki, aki előtt felvállal, ezzel jelét adva, hogy hosszabb távon tervez veled? Ha nem, akkor komolyan el kéne gondolkodni azon, van-e értelme folytatni...

2013. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Errol tudod mi jutott eszembe?

Miutan a baratnom ferje bevallotta, hogy viszonya van (nem szakitas celjabol vallott, csak akkor mar banta es rendbe akarta hozni a dolgokat, no meg szakitani akart a szeretovel, de felt, hogy akkor a sertett no kitalal), szoval akkor a baratnom irt a szeretonek, hogy nezesse meg magat, mert neki hpv-je van.

A szereto meg besokkolt, hogy megis neki mi baja lehetne, hiszen a pasi neki mondta, hogy nincs szex az asszonnyal mar vagy egy eve...

Hat persze... Csak heti 4-5 alkalommal. :-D

(Mellesleg szo sincs hpv-rol, csak egy ki fricska volt.)


Ez csak egy pelda. Arra akartam vele ravezetni, hogy nekem a ferj is jo baratom lett azota, tartottunk egy-ket nagy beszelgetest a temarol, tanacsot kertem tole, mert majdnem szereto lettem. O gyozott meg.

A lenyeg: kb mindfn nos pasi azt mondja, amit a szereto hallani akar (az asszony sarkany, nincs szex, se boldogsag, csak a gyerek/penz/haz tart ossze, meg kart tenne magaban, stb).

Esegyszeruen azert, mert haaz igazat mondana, akkor a szereto nem menne bele. Hat ennyi.

Es meg az is igaz lehet, hogy veled jol erzi magat, de valoszinuleg csak a kaland miatt, mert ez izgalmas, kotetlen, konnyu, csak a jo jut, szint visz az eletebe, nah meg bennuk van a birtoklasi vagy, a kakasszellem, ami evek ota elfolytva volt.

Altalaban a hazassag ilyenkor tenyleg hullamvolgyben van, de ha onnan kijut (barmikor megtortenhet), akkor a szeretobol egy hatalmas hiba lesz a ferj szemeben.

En nem lennek onszantambol hiba. De te tudod...


Hogy mi tegyel?

Szakits. Mondd, hogy szereted, vele akarsz elni, dd nem akarsz tobbe a tobbedik lenni. Jojjon hozzad, ha elvalt.

Ekkor kibujik a szog a zsakbok.

Ha elvalik tenyleg szeret, ha nem teszi meg, akkor meg mindig jol jartal, idot sporoltal es valamennyi buszkeseged is megmarad.

2013. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondjak, hogy a gyenge ferfinek szeretoje van, az erosnek csaladja. Ha igazan teged akar, el fog valni.


Egyebkent annyira tipikus, hogy otthon szar, nem beszelnek, nem szexelnek (legalabbis a szereto ezt tudja), a valosagban nem ilyen a helyzet, pusztan szorakozik egyet a masik fel.


Ha nem valik el rovid idon belul, ne pazarolj tobb idot ra.

2013. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%

Milyen igazatok van, bárcsak én is másokra hallgattam volna és nem a bőrömön tapasztaltam volna meg, hogy milyen naiv liba voltam.

Nekem még annyival is megalázóbb volt a szeretői státuszom, hogy a szex sem igazán ment közöttünk. Így utólag azt gondolom, hogy már akkor is lelkiismeret furdalás lehetett az asszonnyal szemben, ezért lankadt le olyan hamar.

Ne légy olyan buta mint én voltam. Mindent elhittem, pedig szerintem csak annyiról volt szó, hogy éppen akkor jelentem meg az életében, amikor hullámvölgyben voltak a gyerekek megszületése után, és unta otthon a banánt.

Azóta sem vált el persze, gondolom barátnőt is beújított, de én azért rendesen belevesztem ebbe a kapcsolatba. Most már tudom, hogy sosem szeretett, és becsapott végig.

Ne válj te is áldozattá. Lépj ki ebből a sehova nem vezető kapcsolatból (tudom mondani könnyű, de higyj nekem, keservesen megtanultam a leckét én is).

2013. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Már több előttem szóló leírta,és én osztom a véleményüket.hallgass azokra,akik már voltak szeretők.Én soha nem voltam, de megcsalt feleség igen.

Az, hogy én miért nem szóltam a férjemhez,miért voltam vele közönyös, oka van.ha ő is úgy állt volna a dolgokhoz,ahogy most,nem lett volna szükség szeretőre...

Empátia!Gondolj már kicsit bele a feleség helyzetébe is!Te pofátlanul kávézgatsz vele,miközben a férjével kefélsz!

Nekik nincs gyerekük, neked van.Apát keresel a gyerekednek egy nős ember személyében?Egy idegen gyereket azt hiszed jobban szeret majd, mikor sajátja is lehet?Mi van , ha a feleség bejelenti, hogy nekik is összejött:)Pedig állítólag nincsenek úgy együtt...


Gondolkozz...Minél jobban belebonyolódsz,annál nagyobbat sérülsz, ha vége...de meg is érdemled.

2013. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Pendulum92 ***** válasza:
62%
A 23-ast nem kell lepontozni, ő képviseli a ritka 1. csoportot, amit az első hozzászólásomban kifejtettem.
2013. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Pendulum92 ***** válasza:
83%
Amúgy itt van még egy kulcsgondolat: Ha a feleségét is megcsalta, akkor ha te leszel az élettárs, feleség, az esetek 90%-ában téged is meg fog csalni! Nem a feleségével van a baj legtöbbször, ha nem a férfi gerincével...
2013. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen is előfordul, mint a 23-as válaszolóé, de úgy ahogy írták a legritkább. A kérdező esetében azért nem hiszem, hogy így alakulna a dolog, mert eleve a 8-ból 7 hónapban a feleséget is dugta a férj, ezt ő vallotta be, még ha nem is így, hanem úgy, hogy az utolsó hónapban már nem volt szex (vagy legalábbis a férj ezt mondta). Ebből pedig az következik, hogy a pasi csak saját magát, a maga igényeit szereti, senki és semmi mást. Mindig úgy viselkedik, ahogy az neki a legjobb. Ebből következően pedig nem fogja felrúgni a kényelmét.
2013. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!