Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok hülye?

Szerintetek én vagyok hülye?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt jöttem össze a férjemmel akinek van egy gyereke a volt élettársától.Amikor a volt élettárs megtudta,hogy mi összejöttünk fenyegette a most már férjemet,hogy nem engedi ide a gyereket és válasszon.Akkor szakított velem de rá pár hétre úgy döntött kellek neki és azóta is együtt vagyunk.Viszont nekem eszembe szokott jutni,ez a szakítás és a mai napig nagyon bánt,hogy akkor ezt tette velem.Tudom az a lényeg,hogy velem van most azóta de valahogy ezt nem tudom neki a mai napig úgy mondd megbocsájtani.Mi a véleményetek?
2014. júl. 1. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem fogsz neki örülni, de egy szülőnek mindig a gyermeke legyen fontosabb, mint az aktuális parnere, szexpartnere, csaja stb.

:)



Azt egyébként nem értem, hogy miért nem fér meg egymás mellett a párkapcsolat és a gyermek láthatása, akár nevelése is?


Édesanya vagyok és nincs az a férfi, akinek a kedvéért lemondanék a gyermekemről.

2014. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Talán akkor nem beszéltétek ezt meg rendesen? Vagy miért zavar még 3 év után is? Vagy most is vannak gondok?

Szerintem fogd fel úgy, hogy nem egy másik nőt választott helyetted, hanem a gyerekét. Nyilván félt, hogy tényleg nem láthatja majd a gyerekét.

Az a lényeg, hogy azóta hogyan viselkedik veled. Ha minden rendben, akkor ne foglalkozz ennyire a múlttal.

2014. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnálja nagyon,hogy akkor ezt tette(azt mondja)csak nem tudta akkor,hogy mennek a dolgok és nem volt benne biztos,hogy megcsinálhassa e a volt élettárs ezt.

Azért fenyegette meg ezzel a nő mert azt hitte majd én beszabályzom a most már férjem mit adjon a "válás"végett neki és,hogy majd én megakadályozom abban amit ő kitalált.Tény,hogy irreális volt amit követelt de semmi közöm nem volt hozzá mit visz,mit kap akkor és mennyi a gyerektartás amit kér.Ez úgy gondolom az ő dolguk.A gyereknek kell az a színvonal amit addig kapott.

A gyerekkel nagyon jó a kapcsolatom amúgy a mai napig,akkor is az volt és remélem az is marad.

Most a férjem mindent megtesz értem nagyon jól megvagyunk de nem tudom neki ezt megbocsájtani.Már csak azért mert nem ez lett volna a módja szerintem hanem ahogy ez a probléma felmerült utána kellett volna járni megteheti e a nő azt hogy nem engedi.De ő neki hitt és hát....

2014. júl. 1. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy a gyerek a legfontosabb, legyen is az! De akkor ne legyen új párkapcsolata az apának a gyerek 18 éves koráig, mert az anyuka akkor nem engedi oda??? Ez mégis mi? Ilyen nincs! Nem vagyok jogi ügyekben jártas, de láthatásra el kell engednie akkor is, ha jól tudom. És igen, a férjednek (bár gondolom akkor még nem volt az) jobban ki kellett volna állnia akkor melletted. Valamiért nem tette, több lehetséges okot is lehetne kreálni miért. Viszont később belátta, hogy rosszul döntött, és azóta veled van, feleségül vett. Ha egyébként jól megvagytok, és minden rendeződött azóta, akkor szerintem próbálj meg túllépni ezen. Vagy beszélgess vele arról az időszakról, hogy mit érzett, miért döntött akkor úgy, miért gondolta meg magát később, lehet segítene egy ilyen beszélgetés.
2014. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom, akkor jöttetek össze, még friss volt a kapcsolat.

Nekem is rosszul esne, de érthető, hogy megijedt. Szerintem az számít, hogy az azóta eltelt idő alatt mi történt és milyen a kapcsolatotok.

2014. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Én ezt nem hiszem, hogy egy felnőtt férfit az exe állandóan zsarolni tud, ha egy új kapcsolata van. Inkább csak kifogás volt a részéről és bizonytalankodott.


Van láthatás, amit a az exnek be kell tartania, és nem opcionális lehetőség.

2014. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Friss volt a kapcsolat, ő meg bepánikolt, hogy elveszítheti a gyerekét.

Aztán lehiggadt, végiggondolta, és visszament hozzád, mert szeret téged.

Tudom, hogy tüske, de nézd el neki.

2014. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

1. vagyok.

köszi a lepontozást- ezek szerint beletrafáltam a második feleségeknél, aktuális csajoknál :)


Akkor is fenntartom, hogy:

- az ember a gyermekéért egy életen át felelősséggel tartozik

- nem kell választani- lehet valakinek gyereke és lehet párkapcsolata is

- aki elvált, gyermekes partnerrel kezd, az bizony legyen tudatában annak, hogy ez a férfi/nő csak "csomagban" elérhető, annak minden előnyével és hátrányával együtt


:)

2014. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1-es nem én pontoztalak le elhiheted.Nem szoktam foglalkozni vele ha nagy ritkán kérdezek is valamit akkor hasznosra értékelem a választ.Sajnálom,hogy nem csak a kérdező értékelhet választ mert akkor látszódna.
2014. júl. 1. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
31 vagyok, egy 5 éves kislány apukája. Nincs egy nő sem, akit a gyerekem elé vennék a fontossági sorrendben. Az anyjával már nem vagyunk együtt. Ismerkedtem egy társkereső oldalon. Volt egy nő, akivel találkoztam. A randin bökte ki, hogy zavarja a lányom. Megmondtam neki, hogy ha őt nem fogadja el, akkor tárgytalan ez az egész. Hazakísértem, elköszöntem tőle és lezártam. A férjedre pedig ne haragudj. Lehet, hogy én is bepánikoltam volna a helyében.
2014. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!