Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen hülye?

Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Szeretnék elköltözni, mert a jelenlegi helyzetemben nem érzem jól magam. Nem szeretem az itteni munkám, a lakhelyem, az embereket se nagyon akik itt körülvesznek stb. Szóval a lényeg, hogy sok itt a problémám, szeretnék váltani. A párom 50 km-re lakik tőlem, vele szeretnénk összeköltözni az ő lakhelyén. Ehhez ugye az kell, hogy munkát találjak arra, mert anélkül persze nem megyek. Voltam is már pár állásinterjún, egyelőre még nem vettek fel sehova, de volt már pár olyan, amikor volt rá esély, és olyankor mikor várom a hívást, mindig reménykedek benne, hogy mégse vesznek fel, mert félek elköltözni. Pedig ezt szeretném a világon a legjobban, de van valami, amitől annyira félek, magam sem tudom. Mit tegyek?
2013. jún. 27. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
még gyerek vagy. fel kéne nőnöd!
2013. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam gyereknek, 16 éves korom óta dolgozok, segítem a szüleimet, levelezőn egyetemre járok, komoly kapcsolatom van, minden ügyemet magamnak intézem, szóval nem érzem magam sehogyse gyereknek.
2013. jún. 27. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ismeretlentől félsz, ez teljesen természetes. Mindenki félne, ha új életet kellene kezdenie egy új környezetben. El fog múlni, ha el kezdesz az új helyen dolgozni :)
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!