Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülye az öcsém?

Miért ilyen hülye az öcsém?

Figyelt kérdés
Állandóan piszkál, mindenbe bekeszól, pl. ma is nyomtattam és erre azt mondta hogy minek nyomtattad? csak pazarolod a lapot. Mikor elment mellettem vagy az ágyon feküdtem nem bírta ki, hogy belém ne rúgjon. De olyat is szokott,hogy a széket az egyik lábán pörgeti és direkt úgy engedi el, hogy rám essen, ami nagyon fáj. Próbáltam máshol tanulni de lekapcsolta a villanyt, vagy az orrom elé fingott, már nem bírom tovább. Az öcsém már majdnem 14 éves. Mit csináljak vele? 16/L
2013. ápr. 7. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy jól irányzott pofonnal elküldeném melegebb éghajlatra. Hogy meri venni a bátorságot, ahhoz, hogy az orrod elé fingik?
2013. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem vagyok híve a verekedésnek vagy ilyesminek, de szerintem is segítene rajta egy nagy pofon, mert most kamaszodik és ez még csak rosszabb lesz, ha nem tudja hol a határ.

Szerintem tuti meglepődne, ha kapna tőled.

Remélem helyre teszi, akárhogyan is oldod meg :) a szitut.

2013. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már adtam neki pofont, csaj az a baj hogy nagyobbat üt vissza, mert már van vagy 70 kg én meg nem bírok el egy ekkora szamárral, max. anyukám tudná megnevelni, de nem csinálja, apukám megnevelné rendesen, de már meghalt 2001-ben
2013. ápr. 7. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

14 évesen 70 kg?

Amúgy kicsit nem csökkent értelmű?

2013. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet közhely, de csak figyelemre vágyik. Vagy mert szeret téged és bántja hogy nem foglalkozol vele, vagy mert egyszerűen unatkozik és így akarja felhívni a figyelmedet
2013. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy kamaszodik, próbálgatja a határokat, csak senki sincs, aki meg tudná fegyelmezni, hogy hé öcsi, itt a határ.
2013. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.. Az en ocsem is ilyen volt...

Soot komolyan mondom, ha most ul mellettem valami csaladi unnepen, akkor is egy ido utan elkezd piszkalni, meghuzza a hajam hatul...stb...persze szandekos bosszantasra viccbol, birja amikor felhuzom magam, azt mondta ez olyan jo, mert olyan mint regen....


Jh en 26 vagyok, mar kulon csaladom van o pedig 23..

De mutkor lattam apumat meg noveret ok is valami hasonlo szituacioban hulyeztek le egymast...

48 es 53 evesek...



Van aki sosem novi... En tudom hogy ezzel fejezi ki, hogy szeret, mert manapsag sem erzelgos, nehezen mutatja ki, valahogy nem jon neki, hogy megoleljen, igy mutatja ki hogy hianyzom...



Ennyi idosen viszont engem is az oruletbe kergetett, az en ocsem mar ekkor volt vagy 80 kilo, en meg kb 55 ... Tehat ha olre mentunk eselyem sem volt, de azert egy heg megmaradt a kormeim altal ejtett seb miatt..


Jajj de jo volt most visszagondolni...

Amugy tudni kell, hogy imadom a tesomat... Remelem mi sem leszunk sosem eleg oregek ahhoz, hogy piszkaljuk egymast...

2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szitokpatkány válasza:
100%
Az öcsikék nevében mondom, hogy itt a pofon nem segít, inkább tükröt kell neki tartani, szemétkedj vele te is, ha ez nem válik be akkor az öcséd egy bunkó, zárkózz be a szobádba, és ne foglalkozz vele.
2016. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!