Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemben szivetekre...

A szerelemben szivetekre hallgatnátok vagy az eszetekre?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok van két gyermekem.Fél éve különváltam a férjemmel mert már nem működött közöttünk főként a sex.Van egy barátom akivel minden jól működik de sok akadály van előttünk gyerekek anyagiak ami miatt nem nagyon tudunk találkozni és valószinüleg hosszu ideig nem is fog változni.Egy ideje egyre jobban vágyom vissza a férjemhez hiányzik a régi életem.de hogyan tudnék mellé feküdni mert érzem ea mostani járna az eszemben.Pedig semmi gondom nem lenne ha vissza tudnék térni hozzá teljesen.
2014. jún. 29. 19:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A szívemre, mert az ész max 15-20 tényezőt tud kiértékelni, míg a szív 2300-at.

:)

2014. jún. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

8: Na de hát épp ez az, amire egy párkapcsolat, ezáltal egy család alapszik!

Te úgy szeretnél egy füstölgő kéményt, hogy nincsen alatta ház, kandalló!

2014. jún. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
most akkor a volt ferjedet szereted??ha te visszamennel hozza biztos vagy benne hogy vissza is fogadna teged?szerintem semmikeppen ne lepj addig semmit amig le ne tisztazod magadba a dolgokat
2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!