Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemben szivetekre...

A szerelemben szivetekre hallgatnátok vagy az eszetekre?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok van két gyermekem.Fél éve különváltam a férjemmel mert már nem működött közöttünk főként a sex.Van egy barátom akivel minden jól működik de sok akadály van előttünk gyerekek anyagiak ami miatt nem nagyon tudunk találkozni és valószinüleg hosszu ideig nem is fog változni.Egy ideje egyre jobban vágyom vissza a férjemhez hiányzik a régi életem.de hogyan tudnék mellé feküdni mert érzem ea mostani járna az eszemben.Pedig semmi gondom nem lenne ha vissza tudnék térni hozzá teljesen.
2014. jún. 29. 19:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj...Neked ezek szerint csak a kényelmes életed számított a férjed mellett.

Tudod nem elválni kellett volna hanem segíteni a dolgokon,esetleg őszintének lenni azzal hogy még is mi a baj,mert lemerem fogadni hogy a férj nem is tud arról hogy mi is volt vele a bajod igazán,így nem is tud változtatni a dolgokon.

2014. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A sex majd itt is lehet hogy hanyatlani fog. 3 kapcsolatom volt, a sex egy idő után nem működött egyikben sem.
2014. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
3 évig próbáltunk segíteni változtatni ezen sajnos nem sikerült a férjem tisztában van az okokkal de azt mondja van ezer más dolog ami jó benne...igaza van ezért vágyok vissza de félek hiányozni fog a vágy ahogyan egy ideje hiányzott
2014. jún. 29. 19:33
 14/23 anonim ***** válasza:

A sex az nem létezik magyarul és nem is kell finomkodni: szex-nek írják és hívják.


Ha nem működik köztetek a szex, akkor azt jeleni, hogy leginkább te csak gyereket akartál, de a szexualitás az már a mama jókislánya szerepbe nem fért bele.


Nos, ilyenkor nem elválni kell rohanni, mert egy jó anya odafigyel arra, hogy a gyerekeinek apa is kell, nem csak anya - és ahogy nőnek egyre inkább az apa kell, nem az anya! -, és inkább bevállal egy párterápiát vagy egy szexológiai tanácsadást, sem hogy tönkretegye a gyerekei életét azzal, hogy elválik, aztán csak kínlódik, mert valójában vágyna társra...

2014. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
a gyerekeim 11 és 14 évesek 3 éve vannak gondjaink!!
2014. jún. 29. 19:39
 16/23 anonim ***** válasza:

Szamomra a ferfi -akar szerelem, akar erdek- csak masodlagos a gyerek (plane gyerekek) utan.

Ha jol ertem, te otthagytad a gyerekeidet a szerelemert. Vagy rosszul ertettem?


Ezt elkepzelni is nehez szamomra. Amiota gyermekem van, azota mar nincs az a vad erzelem, vad szex, ami tobbet erhet nala.

A ferfinal pedig fontosabb, hogy milyen apa, mint milyen szereto...

2014. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Soha nem hagynám őket ott mert nagyon szeretem őket de mivel ennek a férfinak is van gyereke aki vele él ezért nem szivesen vannak itt ha ők itt vannak emiatt mostanában többet vannak az apjuknál
2014. jún. 29. 19:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Ertem. Nehez helyzet lehet.

En akkor is az o erdekuket neznem. Ha az uj ferfit el tudnak fogadni es jobb (bekesebb, oromtelibb) csaladi eletet tudnatok osszehozni annal, mint ami regen volt az igazi apjukkal, akkor ezen munkalkodnek.

De ha nekik jobb a regi felallas, akkor visszamennek...

2014. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Abban bizom talàn elfogadjàk nagyon jó ember és jó apa de vele van egy kamasz fiu aki elég nehéz eset ezért a gyerekek kezdenek az apjukhoz húzni a pàrom törekedne arra hogy jo legyen de a gyerekek szétfele húznak
2014. jún. 29. 20:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Hogy nem szégyelled magad már a gondolatért is... elhagytad, nem mehetsz vissza! Mit képzelsz, mennyit lehet játszani egy ember érzéseivel? Felrúgtad a családot a péniszért, most nincs pénisz akkor mégis visszamennél a családhoz... a férjeddel a problémák ezek után már 100% nem fognak megoldódni, tetézted a gondokat a félredugással, innen már nincs visszaút, tehát előbb-utóbb megint jönne egy pénisz, te megint otthagynád a családodat... nem sajnánád sem a férjedet, sem a kamasz gyerekeidet, csak te számítasz?!
2014. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!