Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemben lehet, h szégyel...

A szerelemben lehet, h szégyelled a másikat?

Figyelt kérdés

Nem épp szégyellem, de leírom a sztorim. Van egy ismerősöm, aki egy nagyon nagy szájú huszonéves lány. Mindig harsány, megvan a véleménye stb. Egyszer voltunk együtt egy társaságban és szóba jött az egyik fiú ismerősünk, akit én csak épp h ismertem. Akkor mondta a lány, h az a fiú tuti meleg, mert még nem látta h lenne barátnője(1 éve ismerte). Nekem ez fura volt, de nem foglalkoztam a témával. Most fél évre rá elkezdtem beszélgetni a sráccal és nagyon szimpi lett. Igazi csupaszív ember, ugyanakkor férfias is. Úgy néz ki lassan több lesz köztünk, mint barátság. De belegondoltam, h ez a lány megtudja, akkor tuti minket is kritizálni fog, és az nagyon fájna. Olyan gúnyosan tud beszélni másokról h egy szürke kis egérnek érzem magam mellette és rögtön szégyenkezem, olyan dolog miatt is, ami miatt nagyon nem kéne, pl h ezt a fiút választottam. 20 éves vagyok, kinőhettem volna h ilyenekkel foglalkozzak de mégis nagyon tartok tőle...ő mindig mindent tökéletesen tud, férje is van, látszólag minden oké vele. Nem tudom miért nem tudom felvállalni az ügyet....

szerintetek h viselkedjek?


2012. szept. 26. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"20 éves vagyok, kinőhettem volna h ilyenekkel foglalkozzak" - Kérdező, pont ennyi a válasz. Ami problémát felvetsz, az tipikusan a kamaszkor sajátossága, te meg felnőtt ember vagy, aki döntéseket hoz a saját életét illetően, és nem függ mások tetszésétől vagy nemtetszésétől.
2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Ennél többet nem tudok mondani... bennem fel se merülne ilyesmi.
2012. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is felnőhetnél és akkor végre nem foglalkoznál azzal, hogy ki mit gondol rólad. Tégy úgy, ahogy neked jó és sz*rd le magasról más véleményét.


Akik más embereket kritizálnak, azok többnyire a saját hibáikat leplezik a viselkedésükkel.


Sok boldogságot!

2012. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. ne foglalkozz a ribivel

2. ha bármit is mondana rátok, mond meg neki, hogy attól még hogy a barátod rá se néz, attól még nem meleg, nem kell felfújni, hogy nem jön be valakinek

2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha én szeretek valakit, akkor semmit se szégyellek rajta.

Amúgy nem érdekel bárki bármit mondd, mondja, nem foglalkozok vele.

Ha én őszintén cselekszem, akkor sokszor akinek mondja, nem fogja elhinni hogy úgy van, legfeljebb nem mond ellent.

Ne foglalkozz másokkal, élj úgy, ahogy neked jól esik, és érezd jól magad.... (Őt meg meg fogja enni az írigység, de sose vallja be!)

2012. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én be is mutatnám neki :D

Ha már jártok:

Megkérdezném - róla meséltél valami olyasmit, hogy meleg?

Képzeld szívem, azt hitte rólad, hogy meleg vagy! :D

Ha a fiú karakán, akkor helybe lerendezi a dolgot :D

Csak tátogni fog a csaj. Szerinted neki mekkora ciki lenne, ha az előtt panaszkodott, akivel most jár?:D

Itt neki lenne szégyellnivalója...

2012. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te légy boldog és elégedett,mások véleménye ne érdeklejen!Ha Te úgy érzed,megtaláltad azt a fiút,aki boldoggá tehet,nyugodtan vállald csak fel,hadd piszkálja mások csőrét!Biztosan leeseik majd a nagyszájú Miss Társaság Középpontja,és a többi nagy Megmondóember szája,de ez már nem a Te problémád.Az irigy és unatkozó emberek foglalkoznak csak folyton mások életével.Ez a nőci valószínűleg ilyen,tehát a véleménye mit sem számít.
2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te rejtett leszbosz vagy,hogy ennyire bújod a csaj seggét és meg akarsz neki felelni??
2012. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem biztos nem érdekelne mások véleménye, ha tényleg érdekel az a valaki!

Nagyobb hangsúlyt fektetsz a csaj véleményére, mint a sajátodéra, vagy a srác fontosságára. Mégis ki a franc ő?! Kit érdekel, hogy mit gondol. Majd látja, hogy nem meleg a srác, és ennyi.

2012. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én inkább a barátnődet szégyelleném... Nem sok agya lehet, az biztos. Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy azok az emberek, akik mindig mindent/mindenkit kritizálnak, általában így lepletik a kisebbségi komplexusaikat...

Azt javaslom, kerüld ezt a csajt, amennyire csak tudod...

2012. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!