Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, h elégünk ebben a nagy...

Félek, h elégünk ebben a nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, teljesen belé vagyok esve, jóllehet csak 3 hónapja tart a kapcsolatunk. Vannak nehézségek, de életemben másodszor szerelmes vagyok(volt több barátom is) és azt érzem megtaláltam ŐT. Tudom h fiatal vagyok, nem is kötöm le magam még, de ezt érzem. Ő is oda van értem, egyszerűen túl szép, h igaz legyen. Mivel nekem a régebbi komoly kapcsolatomnak nagyon csúnya vége lett másfél év után, most rettegek, h vele is ez lesz(a fiú egyszer csak bejelentette, h már mást szeret). Félek, h túlságosan "beleélem magam" a boldogságba és megint koppanok. Mivel lehet egy ilyen lángoló kapcsolatot fenn tartani, nehogy egymásra unjunk, vagy kihűljenek az érzelmeink? (nem arról van szó h vakon rajongunk egymásért, szoktunk vitatkozni, megbántjuk néha egymást sajnos, kiállunk a másik mellett a bajban, szerintem egy normális egészséges érett kapcsolat, de annyira szeretjük egymást közben, h ezerszer is kényszerét érezzük h elmondjuk pl, és félek h ebben elégünk)

20L


2011. júl. 9. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

miért égnétek el??

18L

2011. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 skarma ***** válasza:
86%

Nyugodj meg, ne görcsölj ezen.

Fogadd be a boldogságot és hidd el, hogy megérdemled! Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy, hogy szerethetsz valakit, s ő viszont szeret. A szeretetben nem lehet elégni, a szeretet eltölt és gyarapít téged. Majd megszokod :)

2011. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%

az ellen hogy ne történjen meg amitől félsz az kell hogy hiányozzatok egymásnak..töltsetek külön pár hétvégén néhány napig ne találkozzatok és igy talán elkerülhető az elégés.de ezt a tetteiddel is tudod szabályozni/irányitani.de ezt a barátodnak nem szabat érzékelnie.

kitartás.:)

2011. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ezzel semmi gond,ha biztosak vagytok az érzelmeitekben,akkor szerintem azzal nem árthattok,hogy ennek hangot is adtok!Egyébként,ez a dolog általában minden kapcsolatban igy van!Ez az az időszak amikor leszáll a lila köd és rajongásig imádod a párodat.Ez azért van,mert még elég friss a kapcsolat és ilyenkor még hevesebbek az érzelmek,de viszont már nem vagytok annyira idegenek egymásnak és jobban ki meritek mutatni az érzelmeiteket!Velem is pont így volt az elején!:)

Most,hogy már 5 éve vagyok a párommal,még mindig imádom,de amit a kapcsolatunk első kb fél éváben áreztem az nem fogható semmihez!:D

Szerintem ne aggodj ilyeneken,hanem élvezd ki a szerelmeddel töltött időt!Ha esetleg mégsem ugy alakul a dolog,ahogy most elképzelitek,az ugyis csak idövel derülne ki!Szóval most még felesleges ilyesmin enned magad,föleg ha okod sincs rá!:)

2011. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
sajnos távkapcsolatra kényszerülünk, 1 hónapja van távol és egy évig lesz, havonta egyszer tudunk együtt tölteni egy hosszú hétvégét, így eléggé hiányzunk egymásnak. Attól is mindig félek, h meg fogja unni, h folyton csak hiányzom neki:(
2011. júl. 9. 13:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is félek ettől,hiszen volt már rengeteg negatív tapasztalatom,sok csalódásom.Mindig attól rettegek,hogy megint ugyanaz fog bekövetkezni.Hogy mi erre a megoldás?Több önbizalom és bizalom,amit elég nehéz munka fejleszteni,de muszáj.El kell hitetned magaddal,hogy elég vagy ahhoz,hogy megtartsd a párodat.Én is azon vagyok.
2011. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos az a véleményem, hogy a sors akaratunk ellenére ránk testálja, hogy bizonyos dolgokat meg/át kell élnünk, ha tetszik ha nem. És itt vitába szállok Csernus Imrével, aki szerint mindenről mi magunk tehetünk, és külső dolgokat okolni csak botor felelősség-lepasszolás. Való igaz, hogy tetteink, érzéseink visszatükröződnek ránk a világból, de sajnos vannak kikerülhetetlen dolgok. Nem untatni akarlak, de Te egy fiatal lány vagy, hátha tanulsz valamit belőle.

1998-februárban estem át egy szakításon, többedik nem igazán szerelmi kapcsolat után. Bosszantott, hogy nincs "csajom" buliztam ezerrel. Ugyanakkor nem görcsöltem, hogy legyen, de lelkem mélyén hiányzott maga a kapcsolatban levés. (ekkor én 26 éves srác voltam, későnérő vagyok, bevallom, úgyhogy inkább csak huszonpáréves:-)) És betoppant az életembe az IGAZI SZERELEM, tehát az, hogy JA ÍGY IS LEHET? Korábbi tapasztalatlanságaim alapján azt gondoltam, hogy a párkapcsolat természetes velejárója mind az, hogy nem vonzódunk 100%-ig a másikhoz és nézeteltérések is vannak. Egy 17 éves lánnyal összejöttem július elején. Forró nyár volt, éppen kezdődött a 3 hetes szabadságom életem legcsodálatosabb nyara volt. A lány nagyon fiatal volt. Igazi kapcsolata én voltam elsőként. Sajnos ő elég gátlásos és megszeppent típus volt, úgyhogy én a tenyeremen hordoztam, mindig kérdeztem, hogy mi hogy jó, ő nem nagyon ellenvetett semminek sem. Nekem sok energiám volt "kitalálni" kikisérletezni, hogy mivel teszek jót, de aztán összecsiszolódtunk és egy nagyon jó kapcsolat lett, igazi SZERELEMMEL.

Neked azt ajánlom, hogy: vedd figyelembe, hogy benne van a pakliban, hogy nem lesz ez mindig így!

Folyamatosan kommunikáld a párod felé, ha valami nem tetszik, ne légy kötekedő és energiaszívó módon "elvárásos", de beszélgessetek sokat, sokat.

Így talán nem juttok oda, ahová mi, hogy 13 év gyönyörű együttlét után a párom, aki mára 30 éves nővé lett az egykosi kislányból, előhozakodott, hogy egy kis szünetet akar. pff....


39F

2011. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tetszik a kérdező gondolkodása fiatal kora ellenére!

Ezt ilyen fiatal szájából nem hallottam hogy félek hogy elégünk!

Ne féljetek inkább azt a tűzet sokáig próbáljátok lángon tartani és ne esetek át a ló túloldalára én csak ennyit tudok mondani.Próbáljátok ezt a nagy szerelmet valahogy összehangolni a hétköznapi élettel!Tudom nehéz,de megoldható!

2011. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Így talán nem juttok oda, ahová mi, hogy 13 év gyönyörű együttlét után a párom, aki mára 30 éves nővé lett az egykosi kislányból, előhozakodott, hogy egy kis szünetet akar. pff....



Az igen!Erre én is azt mondom hogy pffff!Sajnálom!Öszintén szólva nem lennék most a helyedben!

Nem te tetted fel múltkor a kérdést?A novák lacis zokogós rész az tetszett!!

Nem akarok olyan lenni mint a novák laci a barátoköztből:.:D

2011. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:15


OFF!Ne haragudjál kérdező!


Nem lehet hogy az a baja hogy te még mindig egy kislányként tekintesz rá és azért akar egy kis időt!Azt sem értem hogy miért nem kéred meg a kezét,azért nézd azt hogy amikor össze jöttetek ő még egy fiatal lány volt és 30 éves korában egy nő nagyon sokat változik,nem szeretnék bele okoskodni de én nem hagynám hogy el menjen ez a hajó!Ő szerintem arra vágyik hogy ne egy kislány legyen a szemed előtt hanem egy értett komoly nőt lássál benne.

Lehet hogy hülyeségeket beszélek és nem is akarok okoskodni,de én kivül állóként mondom és nagyon sok kapcsolatban láttam ezt hogy össze jöttek még fiatal korukban egy idősebb férfivel és aztán amikor elérték azt a kort a 30-at,akkor a nő egy olyan átalukáso ment át hogy a férfi nem bírta követni!

2011. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!