Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, h elégünk ebben a nagy...

Félek, h elégünk ebben a nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, teljesen belé vagyok esve, jóllehet csak 3 hónapja tart a kapcsolatunk. Vannak nehézségek, de életemben másodszor szerelmes vagyok(volt több barátom is) és azt érzem megtaláltam ŐT. Tudom h fiatal vagyok, nem is kötöm le magam még, de ezt érzem. Ő is oda van értem, egyszerűen túl szép, h igaz legyen. Mivel nekem a régebbi komoly kapcsolatomnak nagyon csúnya vége lett másfél év után, most rettegek, h vele is ez lesz(a fiú egyszer csak bejelentette, h már mást szeret). Félek, h túlságosan "beleélem magam" a boldogságba és megint koppanok. Mivel lehet egy ilyen lángoló kapcsolatot fenn tartani, nehogy egymásra unjunk, vagy kihűljenek az érzelmeink? (nem arról van szó h vakon rajongunk egymásért, szoktunk vitatkozni, megbántjuk néha egymást sajnos, kiállunk a másik mellett a bajban, szerintem egy normális egészséges érett kapcsolat, de annyira szeretjük egymást közben, h ezerszer is kényszerét érezzük h elmondjuk pl, és félek h ebben elégünk)

20L


2011. júl. 9. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Novák Lacit én hoztam fel példálózni, de nem a zokogás volt a lényeg, hiszen ha egyedül van az ember, akár miért ne férne bele, hanem az a szánalmas vergődés, ahogy esetlenül próbálta megmenteni a kapcsolatát. Nyomozott a nő után, aztán lebukott, könyörgött, fogadkozott stb. Nálunk az a hleyzet, hogy semmi szignifikáns konkrétum nincs, meg olyan sem, amivel egyszemélyileg egyedül én elrontottam valamit és a párom hibáztatna. Nincs ilyen! Hogy ez jó vagy nem, azt nem tudom, de ha akarnék sem lenne miért fogadkoznom.
2011. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Annyira féltem ezt a kapcsolatot, h elrontom, h elrontjuk. Nem tudom, mivel esnénk át a ló túloldalára?
2011. júl. 9. 14:08
 13/20 anonim ***** válasza:
14:05-ösnek. Én igyekeztem az Ő fejlődési szakaszait tiszteletben tartani és nem kislánynak kezelni. 26 évesen egy lökött srác voltam, szinte együtt értünk felnőtté. Én későnérő vagyok, azért is örültem a 8,5 éves korkülönbségnek, hogy félév együttlét után nem kell az esküvőiruha szalonok előtt dekkolni és minden csememőtől vérighatódni. (mondom: 26 éves koromban voltam így!) Ma már mindenben benne lennék, de most, hogy a lány bizonytalan, félek, hogy egy konkrét házassági ajánlattal elszúrnám és azt hinné, hogy csak azért teszem, hogy ideláncoljam.
2011. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mivel esnénk át a ló túloldalára?


Ezt arra mondtam hogy ahol nagy lángon ég a szerelem és amit te nagyon jól megfogalmaztál hogy félsz hogy elégtek!

Mert ahol nagyon nagy lángon ég a szerelem ott könnyen kicsúszik a lábad alól a talaj és nem látod reálisan a dolgokat.Na ezt kellene kordában tartani és ezt a nagy lángot kicsit vissza fojtani és tovább megőrizni hogy ne égjetek el benne hamar!

Remélem érthetően sikerül megfogalmaznom!:)

Szólj ha nem,akkor megpróbálom leírni másképpen!

2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ugyanezek az érzéseim voltak nekem is a mostani kapcsolatom elején és nem tudlak teljesen megnyugtatni, ugyanis a mai napig pörgetem magam azon, mi lesz, ha vége lesz, mert tényleg a mostani párom az, akivel le akarom élni az egész életemet. Egyébként nem fogsz "elégni", ha közben igenis arra kényszeríted magad, hogy reálisan láss. Tipikusan ezekben az első hónapokban születnek a félresikerült házasságok, elhamarkodott gyerekvállalások, aztán amikor a kapcsolat lángolása törvényszerűen lecsillapodik, jönnek a gyötrő kérdések, hogy biztos jó ötlet volt-e? Első sorban ettől óvd magad, én azt tanácsolom. A másik nagyon fontos, hogy soha nem szabad rátelepedni a másikra, neki is kell szabad tér. És amit a 39/F is írt, folyamatos beszélgetés!!!! Egymásról, a gondolatainkról, érzéseinkről. A bizonytalanság érzése és a csalódástól való félelem pedig minden párkapcsolat, legyen az 30 éves házasság vagy 3 hónapos friss járás természetes velejárója. Arra is mindenképp törekedj, hogy a párod a legfőbb bizalmasod és a legjobb barátod is legyen egyben és fordítva! Sok sikert, én drukkolok!


25 N

2011. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10


Én tudod mit csinálnék??

Oda állnék és megmondanám keményen,nem be fordúlva sírdogálva,hogy figyelj drágám én ku.rvára szeretlek téged és tőled szeretnék gyereket és azt szeretném hogy legyél a feleségem,mert számomra te vagy az igazi nő és ezt a 13 évet nem tudom elfelejteni!

Keményen határozottan!

Nem lehet hogy erre vár?

Inkább hagyod elúszni ezt a 13 évet és azt a nőt aki eddig az életedet jelentette?

Legyél férfi b@szki és ne egy novák laci lásson benned,hanem egy kemény férfit aki igen is be bizonyitja hogy őt akarod!Nem lehet hogy erre vár??

Ne hagyd elúszni ezt a hajót!!!!!!!!!!!

2011. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10


Átadod másnak azt amiért te 13 évig küzdöttél??

Mert ha hagyod hogy szépen ki sétáljon az életedből,akkor majd azt amiért te keményen küzdöttél majd más élvezni fogja!!!!

Azt akarod??

Nem csesztetés ez hidd el!!Csak jó tanács!

2011. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de mégis mivel lehet ezt a lángot normális hőfokon tartani? Mondanál példákat?
2011. júl. 9. 14:37
 19/20 anonim ***** válasza:
Legfőképp azzal, hogy nem adod fel a saját személyiségedet: képes vagy a külön töltött időben is jól érezni magad, a kis hülyeségeidet, hobbidat megtartod. És nem telepszel rá a másikra, őt is hagyod szabadon szárnyalni.
2011. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44


Úgy ahogy ő mondta!

Plusz az érzelmi kitöréseket meg próbálod kicsit vissza fojtani.

Nem adod át magad teljesen annak a mámorító érzésnek és próbálod az érzelmeidet korában tartani!

2011. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!