Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól félek, h ha így folytatj...

Attól félek, h ha így folytatjuk, pár hónap alatt "elégünk" a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindössze egy hónapja járunk, szeretjük egymást, nagyon jó embernek tartom, olyannak, akivel hosszútávra tervezek. Heti 4-5ször találkozunk, ebből egy egész napos, a többi csak este kb 3 órára, ezenkívül néha dumálunk telefonon, vagy küldünk smst. Összességében tehát szerintem nem vagyunk annyira egymásra cuppanva. A baj csak az, h ez az idő, amit vele töltök, ez a szabadidőm(dolgozom) és a barátaimmal sokkal kevesebbet vagyok, mint ahogy egyedül is. Vágyom rá, h egyedül sétálgassak, vagy a barátaimmal legyek, de valahogy még jobban arra. h vele, pedig tényleg nem vagyunk keveset együtt. Ha vele vagyok, akkor sokat beszélgetünk, sétálgatunk, és mindemellett nagyon kívánjuk is egymást, képesek vagyunk órákon keresztül csak falni egymást(nem feküdtünk le), és félek, h kiég a kapcsolatunk. Változtatnom kéne, h ne dögöljünk órákig a szobában, h legyen sok érdekes programunk a barátainkkal is, h ne unjunk egymásra, és h ne laposodjon el a kapcsolat, de mikor ott vagyok, akkor képtelen vagyok erre, mert olyan jó érzés csak vele lenni. Tudom, h ez hosszútávon veszélyes, és most kéne tennem valamit, ha nem akarom elveszteni, vagy megunni. H kezdjek hozzá? Szerintetek is veszélyes ez egy kapcsolatra nézve? Volt aki hasonlóan érzett? Mi lett belőle? Hogyan tudott rajta változtatni?

köszönöm

20L


2011. máj. 19. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hónap után ez még teljesen normális. Mi a párommal az első kb. 2-3 hónapban folyton egymás nyakán lógtunk, amikor nem dolgoztunk, akkor együtt voltunk állandóan. Ahogy te is mondtad, ez hosszú távon nem működik. De ez még nem hosszú táv, élvezzétek ki egymást nyugodtan! Majd eljön az ideje a kirándulásoknak, strandolásoknak, barátokkal csavargásnak is. :D
2011. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alkalom adódik mutasd be a barátaidnak! Aztán lehet beiktatni majd egy-két közös programot. De amúgy én is azt mondom, hogy ez ebben az időszakban így normális! :)
2011. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már 6 hónapja tart. Állandóan csak együtt akarunk lenni, nyaljuk faljuk egymás, hiányzunk egymásnak, mikor dolgozunk. Mondjunk ígyis csak heti 3 napot töltünk együtt, mert 4 napot sulizok és csak este 9 után érek haza, és már hulla vagyok, csak megnézünk egy filmet és alszunk. Szerintem egyáltalán nem viszitek túlzásba. Mi már össze is költöztünk, annyira nem bírtuk egymás nélkül. Lehet mi mások szerint túlzásavisszük, de én biztos vagyok benne hogy nem. Így kell legyen.

23/L

2011. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mi annak idején másfél hónap után összeköltöztünk. :D Szóval tényleg folyton együtt lógtunk. Aztán a barátokkal találkozás stb. kb. 4-5 hónap után jött el, addig csak kettesben mentünk minden felé. :)
2011. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!