Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vki akinek valahogy szintén nem jönnek össze a komolyabb kapcsolatok? elég rossz érzés olvasgatni h sokan 18-20 évesen 4-5 esetleg 6 éves kapcsolatban vannak. Nekem meg a legkomolyabb kapcsolatom is csak 3 hónap volt. Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És nem jó érzés, most őszintén?
2010. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de..nekik biztos jó érzés...
2010. dec. 20. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jött össze neked?
2010. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg soha nem volt semmilyen kapcsolatom, na erre mit léptek?Még is élek és itt vagyok:D

20f

2010. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Először is, gondolom eléggé 20 év alatt lehetsz.

Ha jobban belegondolsz, miért is akarnál Te egy ilyen hosszú, komoly kapcsolatot ilyen fiatalon.

Szerintem meg pont hátrány az, ha valaki nagyon fiatalon belekezd egy komoly kapcsolatba, ami évekig "elhúzódik". Elmondom miért: mondjuk 15 évesen összejössz egy fiúval. 5 év múlva rájössz, hogy te jó ég, lemaradtál mindenről. A csajos bulikról, császkálásokról, egyszerűen mindenből. Arra fordítottad azt az 5 évet, hogy a pároddal legyél, minden idődet ő töltötte ki, és mellette elszálltak azok az évek, amelyekben igazán kiélhetted volna magad. Nem a pasizásról beszélek, de akár mondhatnám azt is. 20 évesen meg szomorúan lépsz tovább keresve az igazit, aki vagy eljön vagy nem, és az szomorít majd el leginkább, hogy miket hagytál ki ennyi idő alatt. Nem olyan jó ám ez, hidd el. Persze biztos vannak ellenpéldák, de én ilyenről nemigen hallottam még.

Élvezd ki, amíg fiatal vagy, tiéd a világ. Ha úgy akarja a sors, hogy kapcsolatod legyen, akkor úgyis eljön az. Addig meg- ilyen fiatalon - ne azzal foglalkozz, hogy másnak milyen hosszú kapcsolata volt, hanem a Te saját életeddel:)

2010. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves korom óta élek kapcsolatban. Azóta volt egy 6 éves majd egy 3 éves kapcsolatom, most vagyok egy egy éves kapcsolatban. És bárcsak okosabb lettem volna, és nem kezdtem volna hosszú kapcsolatba, mivel mindegyik csak csalódás volt. 6 évet elpazaroltam egy emberre aki nem is érdemelte meg, és nem lett belőle semmi, majd a 3 évemet is.. és semmi. Nem azt mondom, hogy mást csináltam volna helyett, hogy kiéltem volna magam mert én nem olyan vagyok, hanem hogy felesleges volt az az össz. 9 év. ez a szörnyű, az elvesztegetett idő, energia, érzelem, minden. Szerencsére most már idősebb fejjel is találtam párt aki remélhetőleg végleges lesz, és ezt már egyikőnk sem bánná. De fiatalon felesleges hosszú kapcsolatot tartani. Ez van.
2010. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mindig általában félre ismertem az illetőt:S:( nem egyszer volt olyan h kiderült h drogozik.vmelyik meg csak játszott velem,és mikor kiderült h csak a szexre kellenék akkor ott hagytam:S vmelyik meg csak szó nélkül le lépett.vagy túlzottan féltékeny volt és ezzel meg mérgezte a kapcsolatot,alaptalanul gyanusítgatott egyfolytában.volt olyan is h több hónap járás után többször előfordult h nem a megbeszélt helyre ment,vagy el se indult otthonról,természetesen egy szót se szólt...nekem kellett utána telefonálni..

vmelyik meg a kapcsolatunk alatt más lányok nézegetésével volt elfoglalva(pl olyat mond h "h lehet ilyen nyomorék csávónak ilyen bomba csaja??!"és még sorolhatnám,miközben én is ott voltam mellette.az másik meg eldicsekedett h volt olyan h egyszerre 5 csaja volt,csak lebukott,pedig meg lett volna a 7 is neki egyszerre ha nem bukik le,na most ezek után érthető h nem akartam vele folytatni...

és az a legrosszabb h teljesen félre ismertem őket,mert az elején teljesen másnak tűntek:S nincsenek túl nagy igényeim csak az alap dolgok...

2010. dec. 20. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatalon a legtöbb ember átesik ezeken a dolgokon, amiket leírtál. Köztük én is átestem néhány történeten. Ezeken mai szemmel már csak nevetek, és azokat a ma már férfiakat sem hibáztatom, hiszen ők is gyerekek voltak akkor még. Te is majd pár év múlva talán el is felejted vagy csak jót nevetsz az egészen.

jajj, emlékszem....

"járunk?"

"igen."

és jártunk..tök mindegy hány napot, de jártunk, az volt a lényeg:)

Előbb ismerd meg azokat a fiúkat kicsit jobban, mielőtt kijelented vagy kijelentitek, hogy együtt vagytok, vagyis jártok. És akkor nem esel abba a helyzetbe, hogy nem jön el a randira stb., mivel lehet az a fiú sem gondolta úgy a dolgokat, hogy komoly lenne köztetek.

Ezek még tini "szerelmek". Majd pár év múlva eljön az srác, akit úgy fogsz tekinteni, hogy igen, ő az, vele vagyok kapcsolatban úgy igazán. Ami most történik veled, az még csak próbálgatások tömkelege. Még ebben a korban az ember nem tudja, hogy mit is akar igazán.

Ne görcsölj ezen, csak éld az életed.

2010. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hol keresel magadnak párt, most komolyan??

És hány nap alatt derül ki, kb, hogy kilyenek?

2010. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se aggódj,nem a kapcsolat hosszúsága mutatja meg a komolyságát.

Én egy másfél hónaposra is tudtam azt mondani,hogy komoly,aztán nem az lett így jártam/tunk,ment tovább az életünk.

Aztán jött a férjem,aki nem akart barátnőt,voltam én,aki csak bulizni és pasizni akart. Találkozgattunk,jól éreztük magunkat,egymást...Egy idő után pedig azt vettük észre,hogy már mindenhová együtt megyünk,közösek a barátaink,más pasira/csajra nem igazán tekintgetünk. Megismerkedésünk után egy évvel pedig együtt laktunk...Ennyit arról,hogy mit vársz egy kapcsolattól az elején,mert mi nagyon nem ezt...

2010. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!