Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemben lehet, h szégyel...

A szerelemben lehet, h szégyelled a másikat?

Figyelt kérdés

Nem épp szégyellem, de leírom a sztorim. Van egy ismerősöm, aki egy nagyon nagy szájú huszonéves lány. Mindig harsány, megvan a véleménye stb. Egyszer voltunk együtt egy társaságban és szóba jött az egyik fiú ismerősünk, akit én csak épp h ismertem. Akkor mondta a lány, h az a fiú tuti meleg, mert még nem látta h lenne barátnője(1 éve ismerte). Nekem ez fura volt, de nem foglalkoztam a témával. Most fél évre rá elkezdtem beszélgetni a sráccal és nagyon szimpi lett. Igazi csupaszív ember, ugyanakkor férfias is. Úgy néz ki lassan több lesz köztünk, mint barátság. De belegondoltam, h ez a lány megtudja, akkor tuti minket is kritizálni fog, és az nagyon fájna. Olyan gúnyosan tud beszélni másokról h egy szürke kis egérnek érzem magam mellette és rögtön szégyenkezem, olyan dolog miatt is, ami miatt nagyon nem kéne, pl h ezt a fiút választottam. 20 éves vagyok, kinőhettem volna h ilyenekkel foglalkozzak de mégis nagyon tartok tőle...ő mindig mindent tökéletesen tud, férje is van, látszólag minden oké vele. Nem tudom miért nem tudom felvállalni az ügyet....

szerintetek h viselkedjek?


2012. szept. 26. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Inkább az ismerősöddel szakítsd meg a kapcsolatot, ez a fiú többet érdemel. Nem szép dolog tőled, hogy szégyelled.


Ja, ha meg jön a csaj a meleges témával, akkor közöld vele, hogy "szívem, aki nem veti rögtön rád magát, az nem meleg, csak igényes" :D

2012. szept. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!