Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen súlyosságú sérülésről...

Milyen súlyosságú sérülésről vesznek látleletet?

Figyelt kérdés
A férjem ma egy vita alkalmával megrángatta a karomat. Nagyon csúnyán bepirosodott és fáj. Terhes vagyok, már van egy kisgyerekünk. Nem tett ilyet még soha. A véleményem az, hogy ha egyszer megteszi valaki, akkor ott nincs megállás. Ezért döntöttem úgy, hogy nem fogom némán tűrni, ahogy elindulunk egy lejtőn, így már az első alkalomról szeretnék látleletet vetetni. Kérdésem az, hogy ennyivel kinevetnek a kórházban, vagy komolyan veszik ugyanúgy, mint a súlyosabb eseteket? Nem akarom annyiban hagyni!!!!!
2014. jún. 24. 20:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hagyjam ott, mert megszorította a karomat?
2014. jún. 25. 10:08
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egyszerűen nem akarod megérteni, hogy mit mondanak neked azok, akik nem indulatból írnak. De majd megtapasztalod a saját károdon. Igen, a látlelettel meg........
2014. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért egy látlelettel sakkban tartod vagy mi? Azért nem rángat meg többet? Ha "csak" megrángatta a kezed, akkor mire hisztizel, miért kell bizonyíték. És még lepontoznak, mert nem értem, hogy minek vállal gyereket. Gondolom már jó pár éve együtt vannak, voltak problémák, ismeri a férjét annyira, hogy mennyire agresszív, veri e majd. Ha ő feltételezi, sőt állítja, hogy igen, akkor igenis ott kell hagyni.
2014. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom, kezdenek elszabadulni az indulatok. Az eredeti kérdésemre kaptam választ, azt köszönöm szépen! Azt, hogy mit kezdek a papírral, majd eldöntöm. Még egyszer köszönöm, aki a kérésre válaszolt! Szép napot mindenkinek!
2014. jún. 25. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!