Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen súlyosságú sérülésről...

Milyen súlyosságú sérülésről vesznek látleletet?

Figyelt kérdés
A férjem ma egy vita alkalmával megrángatta a karomat. Nagyon csúnyán bepirosodott és fáj. Terhes vagyok, már van egy kisgyerekünk. Nem tett ilyet még soha. A véleményem az, hogy ha egyszer megteszi valaki, akkor ott nincs megállás. Ezért döntöttem úgy, hogy nem fogom némán tűrni, ahogy elindulunk egy lejtőn, így már az első alkalomról szeretnék látleletet vetetni. Kérdésem az, hogy ennyivel kinevetnek a kórházban, vagy komolyan veszik ugyanúgy, mint a súlyosabb eseteket? Nem akarom annyiban hagyni!!!!!
2014. jún. 24. 20:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Gondolom a kórháznak nem tisztje nyomozni az elkövetőről. Csak annyit várok, hogy leírják azt, ami a karomon van. Kifizetem, és hazajövök. Aztán meg ha akarok, feljelentést teszek a papírral a kezemben. De azt nem akarok, mert tényleg nem tudom bizonyítani, hogy nem az ajtónak estem neki... A lényeg, hogy legyen egy ilyen papírom. Ha máskor megismétlődik, akkor kettő már gondolom többet ér. Amúgy meg a veszekedés közepébe csöppent bele az apukám, aki frissen látta a ráncigálás nyomait, amit a férjem előtte is elismert. Úgyhogy tanúm van, de ilyen messze még nem akarok menni. Pont ez kell nekem terhesen :(
2014. jún. 24. 21:31
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

Na akkor figyelj az egyik szomszéd aszonyom hátba verte a férjét a seprűnyéllel. A férj látleletet vetetett, feljelentette az asszonyt. Lobogtatta a látleletet, de a bíró meg milyen érdekes, tanút akart. Az meg nem volt. Így vége is lett a pernek.

Kérdező a látlelet önmagában nulla. Tanút szerezz, akár a gyerek is, ha akkora. Ha nem, akkor panaszkodj másoknak, hogy bántalmaz a férjed, de olyanoknak, akik tanúskodni is hajlandóak melletted. Ha végig gondolod, magad is rájöhetsz, hogy nekem van igazam. Ha nem így lenne, akkor a férjed belecsíphetne a saját bőrébe és azt mondaná, hogy te tetted. Ez így édes kevés lenne. De ha tényleg ki akarod nevettetni magadat, akkor hallgass ezekre a szaktekintélyekre itt az oldalon.

Aztán még a férjed is a szemedbe nevet, ezt akarod?

2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Látom kérdező nem érted amit azok írnak, akik nem teljesen laikusok. Lesz papírod. Tanú nélkül aztán majd használhatod is. Csak éppen nem arra, amire gondolsz. Tanút szerez, hogy bántalmaz a férjed. Többet nem tudok érted tenni.
2014. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Van tanúm is, le is írtam! Vagy csak nekem jelenik meg a hozzászólásom?
2014. jún. 24. 22:04
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Segíteni csak annak lehet, aki hagyja. Majd be feletsd el a bíróságon elmondani hogy "bíróúr, de nekem a Gyikon a 70%-os azt mondta".
2014. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Menj bátran!
2014. jún. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon agresszív vagy kérdező. Biztos, hogy te áldozat vagy? Nem neked vannak inkább áldozataid?
2014. jún. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne agresszív kérdező, mit írt, amiből ezt gondolod, utolsó? Szerintem semmi olyat nem írt.
2014. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Agresszív? Miért? Mert nem tűröm némán, hogy megrángatnak? Vagy szerinted az asszony verve jó?
2014. jún. 25. 09:46
 20/24 anonim ***** válasza:
És ha 2 látleleted lesz akkor mi van, ha bántalmaz a férjed terhesen, hagyd ott, vagy feljelented és élsz vele tovább?
2014. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!