Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen súlyosságú sérülésről...

Milyen súlyosságú sérülésről vesznek látleletet?

Figyelt kérdés
A férjem ma egy vita alkalmával megrángatta a karomat. Nagyon csúnyán bepirosodott és fáj. Terhes vagyok, már van egy kisgyerekünk. Nem tett ilyet még soha. A véleményem az, hogy ha egyszer megteszi valaki, akkor ott nincs megállás. Ezért döntöttem úgy, hogy nem fogom némán tűrni, ahogy elindulunk egy lejtőn, így már az első alkalomról szeretnék látleletet vetetni. Kérdésem az, hogy ennyivel kinevetnek a kórházban, vagy komolyan veszik ugyanúgy, mint a súlyosabb eseteket? Nem akarom annyiban hagyni!!!!!
2014. jún. 24. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
8 ezer forint egy látlelet vétel. Mivel 8 napon belül gyógyul és első alkalom nem hinném, hogy komolyan fognak venni. Tapasztalat.
2014. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

A nyolc napon belüliről is veszünk látleletet kérésre.

Sőt, nálunk pl az a szokás, hogy csak a belüliért kell fizetni, hiszen a 8 napon túlit hivatalból jelenteni kell, ezért nem szoktunk számlát írni, hiszen a rendőrség hivatalból kikéri tűlünk a látleletet. akit így bántalmaznak, legalább ne fizessen :(

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen hozzáállással tényleg kell még egy gyerek nektek? Ha a férjed nem volt soha agresszív, nem ismered annyira, hogy nem bántalmazz? Ezzel az erővel költözz el most rögtön, mert holnap már meg is üt.
2014. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint egy kék foltról is vesznek látleletet kérésre? A pénz nem érdekel, csak legyen papírom róla. Az pedig, hogy kell e gyerek, más téma. Valószínűleg igaza van az utolsó válaszolónak, és elhibázott döntés volt, de már ez van. És igen, tudom, hogy mennek ezek a dolgok. Ma még kézrángatás, holnap pofon, aztán intenzív osztály... Ezért akarok időben lépni, az elsőnél. A férjem szerint kiröhögnek ennyivel, és ő csak kitolt a fürdőszobából, úgyhogy menjek csak nyugodtan, ha le akarom magam égetni. És én úgy döntöttem, hogy le akarom magam égetni!
2014. jún. 24. 21:11
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Csak azt ne feletsd el, hogy tudod-e bizonyítani a "folt" eredetét? Mert ha nem rosszul is járhatsz. Személyes tapasztalat!
2014. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Ez így van. Te azt mondod ő tette, ő azt, hogy nem és patt!

Én is azt mondom, ez kevés, de te tudod.

2014. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
2-es. ne vezesd félre kérdezőt! Pontosan mit is tudtok írni abba a látleletbe? Mert pont a lényeget nem. Hogy ki tette!
2014. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a körzeti orvos helyettese írt igazolást az egy hetes zöld foltokról. Szerintem nem volt olyan nagy ügy, de jól jött válás előtt.
2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
És nem röhögött ki vele sem az orvos, sem a bíró, sem az ügyvéd! Igenis vetess látleletet.
2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

A látlelet nem arról szól, ki tette, nem is ez a célja.

A látleleten megjelenik, mit mond el, milyen külsérelmi nyomok vannak, jelez-e fájdalmat, nyomásérzékenyésget, rtg-eltérés...

a ki tette nem a mi dolgunk, hanem a rendőrségé.

2014. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!