Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportkórházról illetve a...

Sportkórházról illetve a sérülésről vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. fél éve sérüléssel küszködök, a combom fáj hátul, a lovaglóizom környékén. Éreztem már olyat, mintha elszakadt volna valami, meg olyan érzés is volt, mintha kést döftek volna bele, és végighúzták volna egy 10 centis részen. Egyébként bicajozás közbe nem volt semmi gond vele, állandóan csak focinál jött elő. Az edzőm azt mondta, hogy menjek el, és nézessem meg a sportkórházba. Olyasmit mondott, hogy neki is volt hasonló problémája még anno, akkor valami vérrög nem szívódott fel, és amiatt volt az egész. Voltam sportorvosnál sebészeten, megnézte, ott egyáltalán nem éreztem semmit, azt mondta, hogy valami belső gyulladás is lehet. Érdekelne pár ember véleménye, hogy érdemes-e elmenni a sportkórházba, milyen módon vizsgálnák ezt meg, mennyibe fájna, stb.?
2011. aug. 13. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!