Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan feletsem el? .

Hogyan feletsem el? .

Figyelt kérdés

Szóval 4 éve vagyok a párommal, sok mindenen keresztül mentünk, de a munkahelyemen megismertem valakit. Abban a valakiben megtaláltam mindazt, amit a páromból hiányolok. Csak néha látom őt munkába, de ha nincs ott akkor mindig rá gondolok. Nem vagyok belé szerelmes, de tetszik benne az, amilyen...


A lényeg, hogy többet gondolok rá, mint kéne... Hogyan felejtsem el? 21/L


2014. jún. 21. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nem az a gond, hogy hogyan felejtsd el, hanem az, hogy 21 évesen 4 éves kapcsolatban vagy. Egyrészt nem tartom életszerűnek, hogy 17 évesen megtalálja az ember élete párját, másrészt gondolkodj el rajta, hogy ha 21 évesen más ember után vágyakozol, mi lesz később? Nem élted ki magad, természetes, hogy megmozgatja a fantáziádat más hímnemű is.

Ráadásul csak néha látod őt munkába, ugyanakkor megtaláltad benne mindazt, amit a párodból hiányolsz. Akkor hogy is van ez???

2014. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy egy ideig vele dolgoztam.... Az az érzés, mikor meglátom.... Mikor engem keres a szemeivel, és meglát... Hjajj miért pont velem történik ez?!
2014. jún. 21. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az tetszik benne, ami a párodból hiányzik, talán előbb a pároddal kéne megbeszélni, hogy mi az, amit te szeretnél, és mi az, amit esetleg ő szeretne még tőled, mert kicsit úgy tűnik, mintha hiánérzeted lenne a kapcsolatodban, és ezért zúgtál bele abba a pasiba, aki mindezt a hiányt felülírja. ha átbeszélitek a problémáitokat a pároddal, és változtattok, talán a vonzalom is elmúlik a másik férfi iránt, mert már nem lesz hiányérzeted. ha pedig nem múlik el vagy nem tudtok változtatni.. akkor te is tudod a választ.
2014. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nap mint nap elmondom neki, hogy mi hiányzik nekem. Egy kis ideig változtat, és azután minha már elfelejtené miről is volt szó... Pl. nincs közös témája velem, nincs miről beszélnie velem. Néha úgy érzem, hogy vágyok egy kis egyedül létre. Elhagyni... Nemtudom képes lennék e rá. Sok mindenen átmentünk már. (sokat elnéztem neki..) Tudom, hogy a korkülömbség is sokat tesz! Olyan életre vágyok, mint a korombeliek.

Köszi a válaszodat :)

2014. jún. 22. 02:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!