Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ha valakinek gyereke...

Miért jó ha valakinek gyereke lesz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én nem akartam gyereket sokáig. Nem is tudtam velük mit kezdeni, idegesítettek, feszélyeztek a puszta jelenlétükkel. Aztán két évvel ezelőtt, minden előzmény nélkül kattant valami az agyamban, és egyik reggel úgy keltem fel, hogy nekem márpedig gyerek kell. Azóta én is mindig leállok bárgyú mosollyal az arcomon gügyörészni, ha gyereket látok, pedig régen annyira elítéltem az ilyen nőket. Tényleg nem lehet megfogalmazni, szerintem ez az emberek többségébe bele van kódolva, és egyszer csak előjön az ösztön és nem tudod leállítani.
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Majd amikor neked is lessz megérted
2014. júl. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
felnevelhetsz görényt is, de az büdös. a gyerek nem ennyire...
2015. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!