Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T mit szólnátok hozzá ha a...

T mit szólnátok hozzá ha a párotok játékot venne a még nem létező fiú gyermekének?

Figyelt kérdés

Szóval, párom 26 én pedig 22 éves vagyok!

Nagyon meg kell húzni a határt a pénz költésnél, még azt sem tehetem meg hogy az autót 60 ezerért rendbe tetessem, de még csak egy 15 ezer forint értékű napágyat vegyek magamnak, esetleg egy ruhát mert szűkölködünk spórolunk mivel felújítsuk a kecónkat!!

Na erre beállított ma munka után egy ilyen távírányítós játékkal a majd születő gyerekének és nyilván nem biztos hogy fiú is lesz, egyáltalán születik-e fiú gyermekünk!


Nagyon ideges lettem főleg amikor 13.000 ft körül mozog!


2014. jún. 13. 16:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
66%

"Megöljem vagy kinyírjam.....???!!!!!! Szerintetek???? Még nem bontotta ki? Vigyem vissza és állítsak haza én egy napággyal,magamnak??"


Az oszt igen kedves kérdező, vagy inkább hárpia?

Így kell beszélni a párodról, életed szerelméről akivel esetleg gyereket terveztek?

Én ha meglátnám a gyiket, vagy így elkezdenél hisztizni, úgy vágnálak ki, hogy a lábad nem érné a földet.

2014. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!