Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T mit szólnátok hozzá ha a...

T mit szólnátok hozzá ha a párotok játékot venne a még nem létező fiú gyermekének?

Figyelt kérdés

Szóval, párom 26 én pedig 22 éves vagyok!

Nagyon meg kell húzni a határt a pénz költésnél, még azt sem tehetem meg hogy az autót 60 ezerért rendbe tetessem, de még csak egy 15 ezer forint értékű napágyat vegyek magamnak, esetleg egy ruhát mert szűkölködünk spórolunk mivel felújítsuk a kecónkat!!

Na erre beállított ma munka után egy ilyen távírányítós játékkal a majd születő gyerekének és nyilván nem biztos hogy fiú is lesz, egyáltalán születik-e fiú gyermekünk!


Nagyon ideges lettem főleg amikor 13.000 ft körül mozog!


2014. jún. 13. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Én is inkább ilyet vennék időtöltésre ha ilyen idegbeteg lenne a feleségem és holmi idegeneket kérdez egy ilyen csip csup ügyről amit ott akkor le lehet rendeznu hiszti nélkül.

Vedd úgy h a rossz kocsiba tankolt benzin helyett vette ;)

2014. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem vedd meg a napágyat!

Mond azt hogy a születendő gyereketeknek vetted!!!

:-)

2014. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Neked napágy mivel jobb mint neki a játék?
2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem bosszúból ne vegyél te is ruhát vagy napágyat, semmit, mert akkor csak még kevesebb pénzetek lesz és úgyis vissza kell majd vinned vagy valami. Legalább te ne legyél gyerekes!

Egyébként én visszavitetném vele és én is dühös lennék. Ha úgy venné, hogy nem számít, nem akkora összeg, akkor nem zavarna (persze akkor is úgy lennék vele, hogy na, meg van bolondulva, még gyerek sincs, semmi), de így azért... Szerintem vigyétek vissza, vagy ha nagyon nem akarja, akkor ezt kapta születésnapra, karácsonyra, mindenre ebben az évben!


Amúgy szerintem jövőhét közepe felé jelentsd be, hogy micsoda mázli, terhes vagy! Ha nagyon dühös vagy rá, akkor pár napig hagyd is ebben a hitben és közben végig beszélj arról, hogy te majd nem tudsz dolgozni és a gyerek ilyen körülmények közé nem jöhet, siessen, dolgozzon, hozza a pénzt és rendbe kell tenni gyorsan a lakást, kell a gyereknek is a gyerekszoba (csak nehogy vegyen bele valamit!) ésatöbbi. Később mondd csak meg, hogy ezt miért csináltad (pár nap, tovább azért ne húzd, mert ha tényleg nagyon akar gyereket, akkor kegyetlenség ezt csinálni vele, akkor is, ha ő maga is egy nagy gyerek), vagy mondd, hogy tévedett a teszt, most csináltál újat és te is bánod. (És mondd, hogy vigye vissza a játékot, mert a történtek után rá se bírsz nézni! :DD)

2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

"Amúgy szerintem jövőhét közepe felé jelentsd be, hogy micsoda mázli, terhes vagy! Ha nagyon dühös vagy rá, akkor pár napig hagyd is ebben a hitben és közben végig beszélj arról, hogy te majd nem tudsz dolgozni és a gyerek ilyen körülmények közé nem jöhet, siessen, dolgozzon, hozza a pénzt és rendbe kell tenni gyorsan a lakást, kell a gyereknek is a gyerekszoba (csak nehogy vegyen bele valamit!) ésatöbbi. Később mondd csak meg, hogy ezt miért csináltad (pár nap, tovább azért ne húzd, mert ha tényleg nagyon akar gyereket, akkor kegyetlenség ezt csinálni vele, akkor is, ha ő maga is egy nagy gyerek), vagy mondd, hogy tévedett a teszt, most csináltál újat és te is bánod. (És mondd, hogy vigye vissza a játékot, mert a történtek után rá se bírsz nézni! :DD)"



Úgy basználak ki a lakásból ezek után, hogy a lábad nem érné a földet az biztos. Milyen emberek van, undorító.

2014. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
19%

:D Teszek rá, hogy mit csinálnál!

Majd a kérdező eldönti, hogy megcsinál-e ilyet, vagy nem én csak viccesen tanácsoltam neki. Amúgy az sem jobb semmivel, ha most ő elkezd költekezni, és az sem, aki ilyen stílusban beszól valakinek, szóval én is azt mondom, jaj, milyen emberek vannak!

2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen 14-es féle játszmázás pedig tényleg végtelenül undorító. Nem értem, hogy tudnak egyesek így élni.
2014. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Megint egy hatalmas probléma... inkább játssz vele te is egy kicsit :) kérd el tőle, hátha kölcsön adja.
2014. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Teli vagy felkiáltójellel ..."felújítsuk" ..."kecónkat" ...most mit mondjak erre? Nem mindegy? Úgysem fogod fel, csak lepontozol. Itt a buta libák csak ahhoz értenek.
2014. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%

A képmutatás megy most is, nem csalódtam.

Mellesleg látom ész is van (...), mert én csak félig viccből írtam azt a kommentet, azt egy szóval sem mondtam, hogy én ilyet tennék vagy így élnék.

(Ezenfelül senkinek semmi köze ahhoz, hogy én, egy válaszadó a sok közül, hogy élek, de ezen már meg sem lepődöm...) Egyébként nem tudom, hol éltek, ha nektek ez durva és undorító, mert az is biztos, hogy abból, ami a való életben folyik még nem sokat láttatok. Vagy csak ezredszerre is meglepődtök ugyanazon a dolgon? Jaaaaj, nem tudom, hogy lehet így élni!

2014. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!