Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá?

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha a párotok el akarna menni a volt barátnőjének a családjához szülinapot ünnepelni? Jogos, hogy egy kicsit ki vagyok akadva? Vagy értsem meg, hogy szeretné ápolni a kapcsolatot az exének a családjával?
2014. máj. 30. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen jogosan vagy kiakadva! Ezen én is kiakadnék. Ennyire megértő ne legyél.
2014. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem tetszene!
2014. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy a volt barátnő nem lesz ott... :D :D :D Már egyszer- kétszer bekavart nálunk a csajszi... komolyan mondom ez kész röhely...
2014. máj. 30. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel baratod meg hazudik is, annyira akar menni, en jo szorakozast kivannek neki, es kidobnam.
2014. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Őszödi Ferenc ***** válasza:
94%
Semmit. Menj le egy hosszú hétvégére a Balcsira valamelyik exeddel.
2014. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz, hogy nem hazudik, mert őszintén elmondta, hogy kapott egy ilyen meghívást.. Hát most nem tudom, hogy mitől lesz jobb a helyzet, ha elkezdek hisztizni neki, hogy ne menjen. Mondjuk ha én kapnék egy ilyen meghívást fel sem merülne bennem a kérdés, hogy menjek- e. Tudnám, hogy a páromnak nagyon rosszul esne..
2014. máj. 30. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Itt a gond az, hogy téged miért nem hívott, hisz összetartoztok. Te meg gondolom nem szeretnél menni, így hát otthon maradtok. :)
2014. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
NAh az elnne az utolsó hely ahova mennék... :D
2014. máj. 30. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Azért, ez helyzetfüggő is.

Hiszen, ha csak úgy elhívták, mert azóta is nagyon jóban van a szülőkkel, vagy valakivel, akkor rajta áll hogy van-e kedve.

Na, meg olyan is van, hogy munkatársak.

Volt barátnőm szinte gyűlöl, részemről közömbös, édesapjával valószínűleg ha összefutnék, akkor meginnánk valamit, elbeszélgetnénk... nem kell azonnal arra gondolni, hogy az ex miatt megy.

2014. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a volt párja szüleivel esetleg testvéreivel jóban maradt, akkor nem találnák ebben semmi kivetni valót. Sosem értettem miért kell a volt párok családjával kialakult baráti kapcsolatoknak is megszűnnie egy szakítás miatt. Más lenne a helyzet, ha a szülők kimondottan kibékítés miatt tennék.
2014. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!