Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá?

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha a párotok el akarna menni a volt barátnőjének a családjához szülinapot ünnepelni? Jogos, hogy egy kicsit ki vagyok akadva? Vagy értsem meg, hogy szeretné ápolni a kapcsolatot az exének a családjával?
2014. máj. 30. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül arra gondolok, hogy az ex miatt mene, hisz sokszor mondta, hogy az apukájával nagyon jó volt a kapcsolata. Csak az a baj, hogy ha a csajszi nevét meghallom, már a hideg is kiráz ( szó szerint). Elég nagy fejtörést okozott már nekem az a lányka. Úgyhogy elég kellemetlen a helyzet.
2014. máj. 30. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Te olyan vagy, mint a volt ferjem baratnoje.

13 ev utan elvaltunk, de jo kapcsolatban maradtunk. Semmi szex nincs koztunk, de meg csok sem. Exek vagyunk, de a kapcsolatunk jo maradt, idonkent telefonon beszelunk, emailt valtunk, neha osszefutunk.

A baratno meg ajulasig hisztizik azon, hogy biztos azert talalkozunk, hogy lefekudjunk. Idiota.

A hugom megbeszelte az exemmel, hogy segit neki szurot venni a gepehez, a baratno persze ezt is kihisztizte, hogy ne menjen sehova.

De ahogy nezem, lassan ex lesz ebbol a baratnobol... :)

Te is ilyen hiszterika vagy?

2014. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha valóbaj jó kapcsolatuk van, akkor szerintem nem gond, mármint iylen esetben megérthető a dolog.
2014. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!