Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá?

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Anyóséknál lakunk a férjemmel most várjuk első babánkat, anyósékkal volt egy kis összeszólalkozásom, fogtam magam és becsuktam magam mögött az ajtót, annyira biztos voltam benne majd a férjem visszatart vagy utánam jön és NEM jött utánam , hagyta volna h az utcán töltsem az éjszakát terhesen, tudta hogy nincs hova mennem mégsem jött utánam. Bennem ez egy akkor törést okozott!!!Szerintetek jogosan? Ti hagytátok volna párotokat éjjelre az utcán?Kénytelen voltam visszamenni mert nem jött utánam de látszólag nem zavartatta magát ott üldögélt a karosszékbe ahol hagytam.
2013. szept. 13. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy nem foglalkozott veled,vagy a szüleinek adott igazat.És át kell azért gondolnod,hogy terhesen kikkel szólalkozol össze,ugyanis az idegessén sajnos rosszul hat a terhességre.A magzat megérzi,ha az anya ideges,szomorú vagy rosszul érzi magát.Szerintem ne járkálj a hidegre,amikor nem szükséges,főleg,ha nincs hova menj.Örülj,hogy befogadtak,alkalmazkodj és ne csináld a patáliát,mert CSAK TE JÖSSZ KI BELŐLE ROSSZUL!Vagy pedig keress mást!Igen,így terhesen.
2013. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék gyereket "anyósék" hajlékába. Innentől sajnos nem tudok azonosulni a problémával.
2013. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne, de azért szeretném megkérdezni, ha utánad megy, akkor hol alszol? Akkor is vissza kellett volna mennetek nem? Jó, tudom, úgy nem olyan megalázó, de gondolom ő is tudta, hogy nincs hova menned, és úgy is visszamész. Hangsúlyozom, én is kiakadtam volna, amiért nem jön utánam, de akkor mi lett volna? Kint álltok a ház előtt ketten?
2013. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a jó megoldás,hogy vita és elmegyek??
2013. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze akkor is vissza kellett volna menjünk, de akkor éreztem volna hogy fontos vagyok neki , így meg most úgy jön le hogy sz@rt rám! Amúgy meg építkezünk úgyhogy lesz lakásunk nem az a terv h oda szüljem. Csak most nagyon elbizonytalanodtam.
2013. szept. 13. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Én ezért nem szoktam elrohangálni.

Nagyon heves tudok lenni, ha felidegesítenek, és ezt kb. csak a párom tudja elérni nálam.

Én költöztem hozzá, így nekem kéne elrohannom, amit már sokszor meg is tettem volna, de tudom, hogy nem jönne utánam. Nem azért, mert nem szeret, hanem mert ilyen. Ő itthon csendben lehet, hogy bánatában ájultra piálná magát, még azt is megkockáztatom, hogy beszedne egy marék gyógyszert (eleve depressziós), de nem jönne utánam.

2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jól tette! Majd most leszoksz a hisztikéről egy életre, mert ugye, hogy közönség nélkül nem érdemes műsort csinálni..? :D
2013. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elárulnád, hogy min szólalkoztatok össze?


Egyébként az egy dolog hogy a kérdező hisztizik, ha az ember párja várandósan kisétál a 10 fokba megfelelő ruházat nélkül, akkor mindegy hogy kedvesen vagy sem de rá kellene szólni, hogy ne legyen már b*romarcú, ha magától már nincs annyi esze. Normál esetben a férjed helyében hagytalak volna az utcán aludni ha hülye vagy, de a baba érdekében biztos rádszóltam volna, hogy gyere be ebben az esetben.

2013. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem szabad felfújni ezt a dolgot ennyire. Kapásból két okot is tudok mondani, amiért nem ment utánad és egyiknek sincs köze ahhoz, hogy ne szeretne, ne féltene. Egyik, hogy szerintem nem érzékelte mennyire megbántódtál és hogy jól esne ha utánnad menne, azt gondolhatta csak kiszelőzteted a fejed. Másik meg, ha akart is utánad menni a szülők jelenléte visszatartó lehetett, de ugyanez lett volna ha haver van ott, vagy bárki más. Mások jelenlétében a férfiak nem szeretik ha olyat kell tenni vagy mondani, amiből kiderülnek az érzelmeik. Remélem ez utóbbit érthetően írtam, szóval nem ledegradálni szeretném a férfiakat, csupán rávilágítani arra, hogy kicsit másként működnek mint a nők.

Na már csak ezek miatt sem kell nagy ügyet csinálnod ebből. De ha ez még mindig nem elég, akkor gondolj arra, hogy hamarosan elköltöztök ahol minden egész más lesz, és minden a helyére kerül. Fel a fejjel!

2013. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!