Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok "jószándékkal" eltüntetné az antidepresszáns gyógyszereteket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Ha annyit szedtem belőle, amennyit az orvos mondott, akkor az szükséges volt, a páromra kiakadnék.

Ha csak úgy random nyomnám a Frontint alkohollal, mint az én exem, akkor szintén kiakadnék, mert már tönkrevágtam volna az agyam ahhoz, hogy felfogjam, hogy hülyeséget csináltam...

2014. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Közölném vele, hogy a következő alkalommal, ha ezt észreveszem, ki van rúgva. Utána azonnal elmennék újra az orvoshoz és pontosan elmondanám neki, hogy mi történt.

Nem viccből szoktak antidepresszánsokat felírni, és azokat szedni kell, folyamatosan!


A kirúgáshoz, hogy megértsd: aki eltünteti a gyógyszereidet, amelyek neked a gyógyulást jelentHETnék, az ezt soha nem jószándékkal teszi, csak ezt így adja elő. Nem az ő joga eldönteni, hogy te mit szedhetsz és mit nem - tehát kéretlenül beleszól a te legszemélyesebb dolgaidba, azaz kisgyermekként bánik veled, kontrolál.


Márpedig aki ezt teszi, az nem szeret. Az az ember azt akarja, hogy beteg maradj, azért, hogy betegen és kiszolgáltatottan az ő rab madara maradj.


Ezért az ilyen embert amint megteszi még egyszer, amit megtett most, egy figyelmeztetés után AZONNAL!!! ki kell rúgni.


Vagy ha nem teszed, akkor ne panaszkodj.

2014. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Mit szólnék... mielőtt vagy miután képen töröltem?
2014. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2014. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
hogy akkor vállalja ő a felelősséget a következményeiért és szabadon hisztizhetnék :)
2014. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Orvosi elöírásra szedtem, az elöírt mennyiséget! Pár hete egy megkezdett levéllel tünt el, akkor még nem is foglalkoztam vele, most meg egy teljes bontatlan dobozzal, így már több mint gyanús!

Ha kérdöre vonom, tuti tagadni fogja!

2014. máj. 1. 18:07
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő is elkezdte szedni? Nem biztos, hogy előled akarja eltüntetni.

Dugd el valahova.


De ha ide jut egy kapcsolat, háááát....

2014. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Még meg se kérdezted tőle? Kérdezd meg és számolj be itt. De ha ő volt, válóok.
2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkezdte ő is szedni, vagy tényleg olyan hülye, hogy nem fogja fel, hogy ezeket nem is szabad hipp-hopp elhagyni, hanem csökkenteni a mennyiséget. Vagyis kárt okoz. Ez nem jószándék, hanem ostobaság. De szerencsére az én páromnak egyrészt van esze, másrészt meg nem alapból meg sem fordulna egyikünk fejében sem.
2014. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
mond neki, ha már elvette legalább fizesse meg az árát. az a te tulajdonod, nincs joga elvenni. kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán miért veszi el. nem biztos, hogy letagadja, ha mégis akkor rejtsd el valahova a gyógyszert.
2014. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!