Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok "jószándékkal" eltüntetné az antidepresszáns gyógyszereteket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
Én már pedig mindenképpen kérdőre vonnám, és még keresném tovább a jelenlétében is. Veszélyezteti a te állapotodat, plusz ki tudja miért vette el, de megmondhatod neki, hogyha nem adja vissza jelented az orvosodnál. Ez nem játék, nem tehet ilyet jó szándékból és semmilyen okból se.
2014. máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

Először azzal teszel legjobbat magadnak ebben a helyzetben, ha megpróbálsz megnyugodni!

Próbáld a keresést újra, elejétől kezdve, mindent alaposan nézz át. Nem tudom, hogy hol tárolod, de hátha beesett valami mögé, becsúszott valami alá. Táskát nézd át még párszor, mindenhol nézz szét, mert az is kellemetlen tud lenni, ha mondjuk csak véletlenül rákerült valami másik tárgy, ruha, vagy becsúszott valahova, és nem párod tette el.

Ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy párod tette el, akkor én is azt csinálnám, amit fentebb írtak..

Akkor be a kocsiba, aztán megyünk a dokihoz, kedves párod kísérjen be a dokihoz, üljön le vele szemben és vázolja a pszichiáterednek, miként kellene változtatni a terápiádon...ha már ennyire ért hozzá.

Én tuti, hogy nagyon haragudnék rá, mert (ezt is írták feljebb) ez neked nem véletlenül lett felírva, és az adagolás sem mindenkinél egyforma, de azt szigorúan be kell tartani.

Én is szedtem antidepresszánst, és ezt nem csak úgy írják fel, nyomós indok kell hozzá.

Felelőtlen gyerek agyú a párod....

2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%

A megkerülő dobozt, vagy az újat biztosan a táskámban tárolnám.

Ha onnan újra eltűnik, akkor szedheti a sátorfáját, aki a másik táskájába bele mer nyúlni kérdés nélkül, annak mennie kell.

Párom egy zsepit nem mer kivenni a táskámból, még ha megengedem neki, akkor sem, mert minden férfi tudja, NŐ táskájába SOSE nyúlunk be, csak extrém esetben...viszont a gyógyszer kilopása nem minősül extrém esetnek..az a sose kategória!

2014. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
41%
Gondolkozz el egy kicsit! A párod miért tüntethette el azokat a gyógyszereket jószándékkal? Talán ő aki minden nap veled van jobban látja,hogy mivé is változtatnak azok a gyógyszerek mint a doki aki még jutalékot is kap a felírásuk után!A nagymamámat 75 éves korában egy zombi drogossá változtatta a Frontin és igen orvos írta fel ellenőrzés alatt! Ennyi!
2014. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is előbb az érintettel kellene megbeszélnie, aki azért nem beszámíthatatlan. "Drágám, szerintem nem tesz jót neked a gyógyszer, te mit gondolsz? Nem próbálnád meg egy ideig abbahagyni a szedését?" De így bántalmazó módjára erőszakoskodni, erről én sem a legjobbat feltételezném.
2014. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszéltél a férjeddel?
2014. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!