Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok "jószándékkal" eltüntetné az antidepresszáns gyógyszereteket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Véletlenül neki is eltünhetne valami fontos dolga...


- Drágám, nem láttad a horgászfelszerelésemet?

- Hmmm... utoljára az antidepresszánsaim mellett láttam.

2014. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem az antidepresszánsok eltűnése a legnagyobb baj...
2014. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
Lehet eladja.. elég keresett termék...én csak hallottam. Ahogy az első írja...
2014. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem normális...Bár a nagymamám is szedné,kitalálta,hogy arra neki nincs szüksége és tönkre tesz mindenkit a környezetében a hülyeségivel.
2014. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha el tudnám intézni, hogy ő szenvedjen a depressziómtól, azt tenném.
2014. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
mit értesz "jószándék" alatt?
2014. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
Van, hogy a "csak jót akarok neked"='át akarlak idomítani, hogy nekem megfelelj'.
2014. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik szerint a depresszió nem betegség csak valami passzió, hóbort, hiszti. Lehet, hogy a te férjed is így van vele. Mindenesetre elég gerinctelen megoldás szó nélkül eltüntetni a gyógyszereidet.
2014. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

Hú, emlékszem, mennyire szükségem volt a Frontinra, mikor még pánikbeteg voltam. Ha a párom ezt meglépte volna, először kilógattam volna az ablakon, aztán áttúrtam volna mindent, kezdve az ő cuccával. Ha nincs meg, akkor elmentem volna az orvosomhoz a párommal együtt, hogy mesélje el a dokinak, ugyan miért tűntek el a gyógyszereim.


Ez egyáltalán nem jó vicc a párod részéről! Én kimozdulni sem mertem a gyógyszereim nélkül, ráadásul olyan nehezen írta fel nekem az orvos az újabb Frontin adagot, amikor az elfogyott, nem volt könnyű hozzájutni.

2014. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy hallucinálsz? És ott van valahol az a gyógyszer?
2014. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!