Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T mit szólnátok hozzá ha a...

T mit szólnátok hozzá ha a párotok játékot venne a még nem létező fiú gyermekének?

Figyelt kérdés

Szóval, párom 26 én pedig 22 éves vagyok!

Nagyon meg kell húzni a határt a pénz költésnél, még azt sem tehetem meg hogy az autót 60 ezerért rendbe tetessem, de még csak egy 15 ezer forint értékű napágyat vegyek magamnak, esetleg egy ruhát mert szűkölködünk spórolunk mivel felújítsuk a kecónkat!!

Na erre beállított ma munka után egy ilyen távírányítós játékkal a majd születő gyerekének és nyilván nem biztos hogy fiú is lesz, egyáltalán születik-e fiú gyermekünk!


Nagyon ideges lettem főleg amikor 13.000 ft körül mozog!


2014. jún. 13. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Neked nem esett le, hogy magának vette?
2014. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Osztom, az első válaszoló véleményét, azt a játékot nem a leendő gyereknek vette hanem magának.
2014. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Igaza van az elsőnek.

Amúgy ha lenne gyerek akkor is magának vette volna. Csak lett volna rendes fedősztorija.

2014. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megöljem vagy kinyírjam.....???!!!!!! Szerintetek???? Még nem bontotta ki? Vigyem vissza és állítsak haza én egy napággyal,magamnak??
2014. jún. 13. 16:14
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is maganak vette :))) ilyet az en ferjem is eljatszott iden karacsonyra vette egy jatek szintetizatort, azota is imadja es sokat jatszik vele :))) baaar nekunk mar van egy 4 evs fiunk, igy konnyebb volt neki rafognia.
2014. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelmű, hogy magának vette :)

Beszéld meg vele és vigyétek vissza.

2014. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Magának vette :D És a kövi duma az lesz, hogy beizzítja a gyereknek, úgy hogy játszik is egy kicsit?
2014. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Őszödi Ferenc ***** válasza:
84%

Jajj, hát némelyik apuka Karácsonyra villanyborotvát vesz a 2 éves kisfiának. Aztán azt mondja, hogy amíg a gyerek fel nem nő, addig néha kölcsönkéri tőle, és ő használja.

Szerintem a kérdező vegyen egy drága, dögös nyári ruhát a születendő kislányuknak.

2014. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Itt a nyári szünet, unatkoznak a gyerekek.
2014. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem fiú lesz, én lány vagyok, és mindig nagyon szívesen játszottam volna egy olyannal.
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!