Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy úgy hív a férjem,...

Az gáz, hogy úgy hív a férjem, hogy Cirmos?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik, de nem merem neki megmondani, mert eljátszom, hogy mennyire tetszik és nevetek. Hogy mondjam el neki?
2014. jún. 8. 14:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
Szépen nyugodtan kezd el neki mondani hogy: Lécies nem szeretném ha így hivnál de nagyon aranyos vagy.
2014. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Mond meg neki, hogy drágám, ez nekem nem tetszik. Kérlek, válassz másik becenevet. Ennyi.


Ha ezt nem mered vele lekommunikálni, akkor a nagyobb dolgok megbeszélésével hogy álltok???

2014. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy évek óta így hív, valahogy kialakult és sohasem szóltam, hanem mindig mosolyogtam, de most már nem szeretném, hogy így hívjon. Nem tudom, hogy le tud-e még szokni róla. Félek, hogy rosszul esik majd neki, mert évek óta így hív.
2014. jún. 8. 14:10
 4/16 gömbicica ***** válasza:
64%

nem gáz.

nálunk még a telefonomban is ugy van benne, hogy Cirmi.

Neki én Nyusi vagyok :-)

mindehhez van 60, ill. 54 évünk, idén 35. év házasságunk, 2 gyerekünk, 4 unokánk.


Ebbe semmi gáz nincs. nem kell eljátszani, hogy tetszik, és nem kell nevetni sem rajta.

elgondolkodtam, hogy vajon hány éves lehetsz?


ha nagyon akarod, akkor mondd meg neki, hogy nem vagyok Cirmos, hanem Katalin, Zsuzsanna, MÁria,,.......


oszt nyafoghatsz utána( inkább örülj, hogy ilyen kedveskedő névvel illet.

2014. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nagyon tetszik a Cirmos és a Cirmi becézés :), de biztos msá ember máshogyan van ezzel. Találj helyette egy más ilyen nevet és azt javasold neki :).
2014. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
ez még mindig jobb ,mint az enyém,mert az engem Dagi-nak nevez,
2014. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Valtoztasd meg a becenevet amit te hasznalsz ora. Biztos eszreveszi, aztan majd o is talal neked egy ujat.
2014. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem


Az gáz, hogy neked nem tetszik, és megjátszod magad, szegény pedig kedveskedésből szólít így, főleg, hogy azt hiszi neked is tetszik, és jól esik.

2014. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
83%
Mondd neki,hogy meguntad már ezt,és ne hívjon így.
2014. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Juuj, pedig ez olyan aranyos. :)

Mi is becézzük egymást a párommal (ő engem Kincs-nek hív, imádom), akkor lepődök meg inkább, ha az igazi nevemet használja. Bár ez utóbbit inkább csak társaságban.

2014. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!