Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem exe miért villog...

A férjem exe miért villog nekünk azzal, hogy új párja van?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt elváltak. Már mi is évek óta együtt vagyunk. A nő eltűnt, nem járt a környékünkön, nem is találkoztunk vagy futottunk össze vele már évek óta, kerülte a környéket, ahol élünk/dolgozunk. Nem is ebben a városban él. Hallottuk ismerősöktől, hogy azóta sem volt senkije, de most van. Mióta van, azóta az új pasival folyton itt mászkál a környékünkön. Közben figyel minket, ha mi is arra vagyunk, hogy látjuk -e, de nem köszön. Mégis ez mire jó?
2014. jún. 4. 15:28
 1/9 Golan Trevize ***** válasza:
80%

Önigazolásból csinálja.

Ezzel próbálja magának bebizonyítani, hogy jól döntött.

Valószínűleg még mindig nem tette túl magát a férjeden.

2014. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
mert bizonyitani akarja, hogy tullepett es masvalakije van. Eleg szanalmas es azt is megkerdojelezi, hogy valoban tullepett-e a dolgon.
2014. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondold el, meddig várt erre az örömre. Most büszkélkedik vele, hogy nem csak a volt férje lelt boldog kapcsolatra, hanem neki is megadatott. Ki tudja, mi volt a házasságuk alatt, esetleg a férjed mondta is neki, a büdös életben nem marad meg melletted senki. Hát most megmutatja, hogy neki is van valakije. Gondolom a férjedet hidegen hagyja, s akkor nem kell vele törődni.Egyébként ha köszönne, fogadnátok az üdvözlést? Vagy a férjed köszönne neki előre, hisz ő a férfi?
2014. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem kamu a kérdés úgy ahogy van, de kétlem, h nem kamu lenne. :D :P Több okból is.
2014. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert évek óta úgy él, hogy neki nincs senkije, de az exének meg igen. Ez nyilván megritkította az önbizalmát, továbbá valószínűleg az is sértette, hogy minderről ti is tudtok. Most hogy van neki is párja, szerintem csak biztos akar lenni abban, hogy ezt is megtudjátok, úgymond kiléphet ő is a "balek" kategóriából. (Persze nyilván nem is volt ebbe a kategóriába, csak ő maga hitte azt.) Nem kell vele foglalkoznotok.
2014. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs azaz ember és aza társa aki csak, azért elmenjen a másik városba, h exéknek mutogassák magukat!!! :))) Ex még lehetne ilyen hülye jellem, de egy pasit erősen kétlem, h rávesznek erre. Kamu az egész!!!
2014. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Férjem köszönni szokott neki, de nem köszön vissza. Csak akkor meg minek keresi a tekintetünket.... Igazatok van abban, amit írtatok, biztosan bizonyítani akar. Csak nem értem. Engem pl. nem érdekel, hogy az exem mit tud vagy hisz a mostani életemről. Férjem szerint zsémbes, kötekedő, mindig elégedetlen, sértődözős volt a házasságuk alatt, tehát lehet, hogy elhangzott ilyesmi, hogy így senki nem fog megmaradni mellette.
2014. jún. 4. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, nem lehet, h pont arra van dolga a régi feleségnek? nem lehet, h volt előtte is kapcsolata, csak nem verte nagy dobra (btw kinek mi köze hozzá) ? Nem lehet, h a te énképeden kéne egy kicsit dolgozni?
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs baj az énképemmel, főleg vele szemben nem. Bőven átlagon aluli a nő külsőre, és nem egy észlény. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mások szerint véletlenül vagy direkt futok - e össze valakivel, mert nem vagyok hü lye, azt egyedül is meg tudom ítélni. És aközött is különbséget tudok tenni, hogy valaki épp a dolgát intézi -e, vagy pedig nem, hanem a munkahelyem előtt sétálgat és leseget befelé, figyelve, hogy észrevettem -e, és önelégült a mosolya, ha összenézünk. Hogy nem volt eddig senkije, azt meg az egyik barátnője teregette ki, nem mintha engem érdekelt volna.
2014. jún. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!