Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is fellennetek haborodva?

Ti is fellennetek haborodva?

Figyelt kérdés
Ti is fellennetek haborodva ha a volegenyetek elmegy discozni nelkuletek de ezt mind ugy hogy azt mondja hogy dolgozik? Egy veletlen fojtan derult ki hogy ott van es nem a munkahelyen. Ti mit tennetek?
2014. jún. 8. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
nem mivel megérdemled őt mert még mindig vőlegényednek szólítod mikor már rég ott kellet volna hagynod
2014. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem az háborítana fel, ha a menyasszonyomról kiderülne, hogy elemi szinten sem tud helyesen írni.
2014. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Fájt olvasni a kérdés, és nem csak a tartalma miatt....


Nekem ezek után nem lenne a vőlegényem...és nem azért mert jár nélkülem szórakozni( miért ne tehetné), hanem a hazugságai miatt.

2014. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szedném a sátorfámat. Nem azért, mert neki nem járhatna egy kis szórakozás, hanem mert hazudott, kitalált magának alibit, ami egyértelmű jele annak, hogy ott valami történt, vagy remélte hogy történni fog. Máskülönben elmondta volna hogy oda szeretne menni nélkülem. Ha ezt most elnézed neki jót ne várj a jövőben.
2014. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Engem az szokot felháborítani, hogy sokan oktatnak tanári nélkül...

Amugy meg osztom az előző véleményét, menjen el szórakozni, de tudj róla. Ha hazudik, halott ügy, nem tisztel.

2014. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Zomber, sajnálom, hogy már az a megvetendő, ha valaki nem megy el szó nélkül az írástudatlanság mellett.


Ne legyünk már ennyire igénytelenek! Legalább egy minimális szintet próbáljunk meg megütni!

2014. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is elképesztő az igénytelenség a helyesírást illetően.


Egyébként igen, fel lennék háborodva (ez három szó egyébként), mert hazudott.

2014. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
69%

A "munkahelyen" szót eltévesztetted!!!

Javaslom a " munkahejjen" szót! Passzolna a többi elírásodhoz!

2014. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Szép alapokra épül a kapcsolatotok, remélem erre még össze is házasodtok majd. Elbeszélgetnék vele, az lenne a minimun.


A helyesírásod katasztrófális, inkább egy kicsit foglalkozhatnál a kijavításával egy kicsit.

2014. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huuu de sok "hasznos" valaszt kaptam koszonom szepen a semmit ;)
2014. jún. 8. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!