Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom apja fel van háborodva,...

Lányom apja fel van háborodva, hogy én semmit sem veszek a gyereknek. Miből vegyek, ha nem fizet?

Figyelt kérdés
Két éves a gyerek, az apja egyszer adott tízezer forintot. Akkor mit szövegel?
2014. jan. 25. 13:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
81%
Mi az, hogy nem fizet gyerektartást? Állj már a sarkadra, asszony!
2014. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk abból a pénzből, amit neked kell hozzátenned a gyerek eltartásához (ugyanis az apának és anyának egyenlő részben kell).

Amúgy a kérdésed tartalma és stílusa alapján sajnálom a gyerekedet.

2014. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%
Egyikőtöknek sincs igaza. A gyermeknek mindkettőtök jövedelméből kellene megélnie, tehát valamit Te is tudnál venni. Ha viszont nem fizet gyerektartàst, pereld be és igényeld meg az állam által megelőlegezett juttatást!
2014. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellett volna gyereket vállalni, ha nem tudod eltartani. Ha kulon éltek, tessék beadni a tartasdij kérelmet es munkába állni.
2014. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%
3. vagyok. "Egyikőtök" alatt a szóban forgó szülőpárt értettem.
2014. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nincs a nevén a gyerek. Mikor terhes lettem megegyeztünk, hogy titokban marad mivel neki családja van. Vett a kicsinek babakocsit és egyszer adott 10000 forintot. Ennyi.
2014. jan. 25. 13:38
 7/51 anonim ***** válasza:
90%

Akkor így jártál, ha jogilag semmi köze a gyerekhez, nem kötelezheted arra (se te, sem a bíróság) hogy tartásdíjat fizessen.

Amúgy jól értem, a pasi házas, és házas volt akkor is, amikor a gyereket megalkottátok? Hát gratulálok, edd meg, amit főztél.

2014. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
85%
János, tehat hulye voltál, belekezdtel egy kapcsolatba egy nos pasival, ezt tetezted azzal, higy megtartottad a gyereket es most itt sapi tótól a sajat baromságot miatt. Gratulálok.
2014. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
18%
"Mikor terhes lettem megegyeztünk, hogy titokban marad mivel neki családja van." Magyarán jól átrázott. Látod, ezért nem kell beleegyezni valamibe, csak mert egy bunkó paraszt hangosan ordibál veled (gondolom kb. ez volt a szitu). Kerüld az ilyen mocskos patkányt, és ne hordd ki a gyerekét. Nem érdemli meg, hogy utódja legyen.
2014. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%
Gyönyörű vagy. Csak a nagy semmire felcsináltattad magad.
2014. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!