Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom apja fel van háborodva,...

Lányom apja fel van háborodva, hogy én semmit sem veszek a gyereknek. Miből vegyek, ha nem fizet?

Figyelt kérdés
Két éves a gyerek, az apja egyszer adott tízezer forintot. Akkor mit szövegel?
2014. jan. 25. 13:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
84%
20 Nálad a pont, annyi kiegészítéssel: hogy egy valódi apa képtelen, (akár a nevén van a gyerek, akár nem, akár családos, akár nem)hogy ne segítse a gyermekét.A többi csak kifogás és hablaty, és mellébeszélés.
2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Nem egyedül nevelem, van párom.
2014. jan. 25. 14:29
 23/51 anonim ***** válasza:
84%

Igen,amivel kiegészítettél,igaz!

Viszont,ha én úgy gondolom,h.nem tudom tisztességesenmegadni a szükséges dolgokat a gyerekemnek,nem érdekelne,h.valójábam a jó apa kategóriába sorolható e a gyermekem apja v.sem. Ha a fizum,gyed,gyes kevés,akkor kell a segítség.

Persze ezt elvonatkoztatva a kérdezőtől írom,tehát picit off. :-)

2014. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
68%

Akkor a párod a baja?! Hát szép! Ő nem vette a nevére,megtagadta magyarán,de egy idegen férfitől számon kéri,h.miért használt ruhában van a gyereke?! Behalok ezenaz "apán"!

Hát tudod,a biliborítást választanám! Majd megtanulja a Magyarok Istenét!

2014. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
84%
A párod tudja, hogy kié a gyerek??
2014. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
23%
22 Az nem jelent semmit, attól még simán lehetsz nehéz helyzetben.
2014. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Igen tudja.
2014. jan. 25. 14:44
 28/51 anonim ***** válasza:
46%

23 Egy 20 éves egyszem gyereknek, aki csonka családban nőtt fel,és aki a másik ember szemébe nézve rákérdezett az apjánál, tudod mit mondott az apja? miért nem gondolt még a születésnapjára sem, akár egy telefonhívás erejéig, kocka csokival? mert nem volt ideje. Ezt a választ adta az az apa, akinek az egyetlen szem tőle származó gyermekét 7 éves korában elhagyta. Pedig a gyereket addig hordta úszni, külföld stb.

Jah és a saját vére a gyerek(félre értés ne essék)


Számomra ez nem apa, az ilyen nem.

2014. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
46%

Szóval 23-aska, amikor egy ilyet meghallok egy pasi szájából, mindig mosolygok, mert mindig ez az apa jut eszembe. Mert ő nem tudja mit vesztett:D Én tudom:D Ezért aztán egy ilyen helyzet után az ember úgy választ apát a gyermekének, hogy beton-biztosan az a gyermek ne járjon úgy ahogy egykor egy kislány.


Aztán az is lényegtelen, hogy ki kivel él együtt, és hogy, és milyern anyagi körülmények között. Egy a lényeg: hogy minden kisgyermek kincs. Kincs annak az embernek aki neveli, akár milyen nehézségek között is.

2014. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
76%

24 Koránt sem biztos, hogy megtagadta, az is lehet, hogy nem hozták a tudomására a fazonnak, csak később.


Ez már ebben a helyzetben lényegtelen szerintem.

2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!