Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel vagyok háborodva! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel vagyok háborodva! El menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A párom ma bejelentette, hogy jovo hetvegere meghivta a mi hetvegi hazunkba pár kollegáját feleségestol, gyerekestol egy gulyas partira. Az egészben a legszebb, hogy nekem csak most szolt rola utolag, mikor már mindenkivel lefixálta. Iszonyú iedeges vagyok, mert tudom hogy nekem kellesz ott mosogatnom, takarítanom az egész parti után, es meg csak azt se kerdezte van-e hozza kedvem. A gulyas az o feladata lesz, imad fozni , de akkor is. Ha lemondom iszonyu botrany lesz belole. Menjek el és jo feleség modjara jopofizzak számomra ismeretlen 15 emberrel?
2013. aug. 24. 17:03
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
49%

Ne menj el. Ne hogy már te mosogass ezek után -.-!

És mond meg neki hogy legközelebb AZ ELEJÉN szóljon.

2013. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
En elmennek, es nem hisztiznek h nem szolt :) takaritasba meg befognam buntibol :)))) mosogatni max a bogracsot kell... Vannak muanyag tanyerak, poharak, kanalak :) jo buli :) mi imadjuk :))) ismerkedni meg kell :)
2013. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Ne menj el, majd megoldja:) vagy lehet ha lementek pár hét múlva, akkor is rád vár a romeltakarítás!
2013. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

"el menjek"?

"kellesz mosogatni"???


Írni tudsz-e?

Amúgy, ha van kedved, menj, ha nincs, ne menj. Ilyen egyszerű.

2013. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Lemondani nem mondanám le, de közölném vele, hogy ha már nem volt képes kikérni a véleményem, akkor majd ne számítson arra se, hogy ott mosogassak, rendet rakjak, háziasszonyoskodjak..az ő bulija, ő dolga, én majd eszek, iszok, beszélgetek...ha nem vont bele most már oldja meg a piszkos melót egyedül :-)
2013. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Ne menj el, ilyen egyszerű. Én se mennék.
2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Én is elmennék, de mivel ő szervezte, az "az ő bulija", ráhagynám a végén a takarítást és mosogatást. Megkérdezném, hogy drágám segítsek rendet rakni a bulid után? Biztosan nem csinálnám meg magam az egész romeltakarítást.
2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha jó férj lenne, akkor előbb az asszonnyal beszélné meg, hogy szeretne egy összejövetelt, és neki van e kedve, ideje stb.
2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Én elmennék, de azzal a feltétellel, hogy együtt mosogatunk, takarítunk. Mondjuk tényleg egyeztethetett volna veled.
2013. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Amado atya ***** válasza:
81%

Menj el, azzal a feltétellel, hogy nem mosogatsz és nem pakolsz. Ha ő főz, akkor mosogasson is. Nálunk legalásbbis így működik. :)


Négyeske: Tud írni a kérdező, feltételezésem szerint az ország keleti felében él, és arrafelé így mondják (és írják is). Tudod, tájszólás.

2013. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!