Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel vagyok háborodva! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel vagyok háborodva! El menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A párom ma bejelentette, hogy jovo hetvegere meghivta a mi hetvegi hazunkba pár kollegáját feleségestol, gyerekestol egy gulyas partira. Az egészben a legszebb, hogy nekem csak most szolt rola utolag, mikor már mindenkivel lefixálta. Iszonyú iedeges vagyok, mert tudom hogy nekem kellesz ott mosogatnom, takarítanom az egész parti után, es meg csak azt se kerdezte van-e hozza kedvem. A gulyas az o feladata lesz, imad fozni , de akkor is. Ha lemondom iszonyu botrany lesz belole. Menjek el és jo feleség modjara jopofizzak számomra ismeretlen 15 emberrel?
2013. aug. 24. 17:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Megmondanám, hogy tök jó, de én egy poharat sem mosogatok el. Enni, jópofizni szívesen odamegyek, de SEMMIT nem fogok amellett csinálni, hogy jól érzem magam és finomat kajálok. Továbbá emlékeztetném arra a mondásra, hogy más izéjével nem verjük a csalánt, ha bulit akar szervezni akkor vagy tegye meg egyedül, vagy ha számít a közreműködésemre, akkor ELŐTTE egyeztessen velem és én szívesen segítek. de így utólag nem.
2013. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Én elmennék, de csak minimálisat segítenék.

Ez jó alkalom hogy megismerd a munkatársaid, kicsit lazíts, érezd jól magad :-)

2013. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a felháborodásod okát, ahelyett hogy örülnél, hogy a férjednek van egy jó társasága..
2013. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
4-es felvidékrol vagyok, és mi itt így mondjuk. sajnálom, hogy nem a tokeletes irodalmi magyar nyelvet beszélem.
2013. aug. 24. 17:21
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Én is elmennék, legalább a kaja jó lesz, ha imád főzni, biztos tud is. :)

Kérd meg, hogy bármiről legyen szó, legközelebb beszélje meg veled előtte. Így sajnos mehet a kukába a sok tányér, pohár.

2013. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem vesztek műanyag cuccokat a kajához és az italhoz ? Nem kerül sokba, csak a megfelelő helyen kell venni. Én biztosan ezt tenném, ahelyett, hogy a sok zsíros edényt mosogassam. Erre valók a műanyagok.


Szólhatott volna a párod előre, de most már ne rontsd el az egészet. Remélhetőleg tanul belőle. Fogd fel egy jó bulinak.

2013. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Amado atya ***** válasza:
84%
(a 17. válaszadó voltaképp egy jó ötletet adott: Műanyag, eldobhatós edényekbe kell felszolgálni az ételt, műanyag "partipohárba" az italt, és a gond jelentős része megoldódik...) :)
2013. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. elmegyek vele, ez nem er meg egy kiados veszekedest, de muszaj volt kiadnom a duhomet, es fajt hogy nekem mondta el utoljára a tervét.a papír tányérok és evoeszkozok nagyon jo otlet, nekem eszembe sem jutott, így a mosogatas is kipipálva :) meg egyszer koszonom azoknak, akik nem csak kotozkodtek, hanem erdemben hozzászoltak.
2013. aug. 24. 17:30
 19/27 anonim ***** válasza:
52%

15: Nem a mosogatással van baj, hanem azzal, hogy az ilyen dolgokat - főleg ha a másiknak emiatt több munkája lesz - illik megbeszélni ELŐRE, mert megtiszteljük a másikat azzal, hogy kikérjük a véleményét.

Egy ilyen parti a házigazdáknak nem mindig felhőtlen szórakozás, hanem kő kemény meló is.


Na és mi van akkor, ha a feleség már szervezett magának valamit akkorra???

2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
nehogy papír tányért vegyél,te asszonyság :D műanyag kell
2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!