Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel vagyok háborodva! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel vagyok háborodva! El menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A párom ma bejelentette, hogy jovo hetvegere meghivta a mi hetvegi hazunkba pár kollegáját feleségestol, gyerekestol egy gulyas partira. Az egészben a legszebb, hogy nekem csak most szolt rola utolag, mikor már mindenkivel lefixálta. Iszonyú iedeges vagyok, mert tudom hogy nekem kellesz ott mosogatnom, takarítanom az egész parti után, es meg csak azt se kerdezte van-e hozza kedvem. A gulyas az o feladata lesz, imad fozni , de akkor is. Ha lemondom iszonyu botrany lesz belole. Menjek el és jo feleség modjara jopofizzak számomra ismeretlen 15 emberrel?
2013. aug. 24. 17:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%
Megőrülök mennyi lusta hárpia feleség van itt! Én még örülnék is neki, egz kis mosogatásba se haltam még soha bele. Lehet azért nem szólt mert tudta, hogy ilzen negativ vagy és nemet mondanál, vagy csak úgy alakult, szóbajött a kollegáival, hogy lehetne nálatok bográcsozni. Egy kis szórakozás, ismerkedés meg senkinek se árt, ahogy elnézem elég megkeseredett vagy és ez nagyon nem jó egy házasságban. Miért nem próbálsy lazitani és jól érezni magad a férjeddel és a barátaival? Ha meg tényleg a mosogatás a baj behetsz pár forintért műanzag tánzérokat és kész:)
2013. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
3%
Bocsi a hibákért, új a laptopom, még szoknom kell és nem tudom miért van felcserélődve a y meg az z:)
2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
23-as nem tartom magam se lustának, se hárpiának egyszeruen ugy gondolom, hogy illett volna velem megbeszelni elobb a dolgokat, mivel nekem is plusz melot jelent. raadasul a mosogatas se olyan felhotlen mulatsag, hiszen a hazban nincs viz, ezert egy 100m -re levo kutbol kell hozni forrasvizet egy vodorben, felmelegiteni es ugy mosogatni. 15 vendeg lesz +mi ketten az 17 ember után pedig nem keves mosogatnivalo gyulik fel.
2013. aug. 24. 18:14
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy működik, hogy ha valamelyikünk szervez valami összejövetelt, szól a másiknak. Megbeszéljük és úgy intézzük, hogy mindenkinek jó legyen. A főzést, a takarítást együtt csináljuk.

Én sem szeretek ismeretlen emberekkel jópofizni, elég visszahúzódó vagyok, de nálunk nem is szokott olyan társaság lenni, akik közül senkit nem ismerek. Ha így lenne sem kellene aggódnom, a férjem vinné a prímet, beszél ő mindkettőnk helyett. :D


Ha van kedved, elmész, ha nincs, nem. Én biztos elmennék és beosztanánk a munkát a párommal egymás közt.

2013. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nem háborodnék fel, de nálunk mindig is alap volt, hogy megosztjuk a munkát, vagyis ilyen helyzetben együtt mosogatnánk el, a páromnak eszébe sem jutna rám hárítani minden munkát. Ha nálatok nem ez a helyzet, jogosan lettél ideges (mondjuk ha alap lenne, hogy minden ilyen meló az enyém, én máskor is ideges lennék).
2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22%

Akkoris bolhából csinálsz elefántot. Nem azt döntötte el nélküled, hogy külföldre költözzetek vagy ezentúl állattartással foglakozzatok, vagy hogy a gyerek melyik iskolába menjen, hanem egy egyszerű bográcsozást a haverokkal, basszus! Ha ennyit nem dönthet el egy férfi egyedül és a felesége nem támogatja ennyiben akkor ott baj van, szerintem. Képzeld el a helyzetet, amikor feljön a téma a munkatársakkal, hogy te Lajos, nem lehetne nálad bográcsozni egyet a hétvégén? Jaj várjatok fiúk, nem dönthetek egyedül, meg kell kérdezzem az assoznyt, hogy engedi-e. Basszus...

Lehet nekünk másfajta a házasságunk, de ilyen hülyeségeken sose jutna eszembe felkapni a vizet. Ha ő akar bográcsozást szervezni hadd szervezzen. Mosogatást meg megoldjuk, nehogymár ez legyen a legnagyobb baj. Mondjuk lehet ezért nem is veszekedtünk mi még soha a férjemmel...:)

2013. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Pisztolyt tart a fejedhez, hogy te mosogass? Nem kötelező mosogatni.
2013. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!