Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? (többi lent)

Enkerekelnezest kérdése:

Miért csinálják ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
a hosszú hajamat levágattam elég látványos a változás sokan megdicsértek hogy milyen jól áll Nagybátyám apa meg semmit sem mondott egyből csak a saját dolgukat kezték elmondani Már nem azért hogy olyan önbizalom hiányos lennék akit folyton dicsérni kell De azét nem eset jól hogy ennyire lekezelőek voltak Miért viselkednek így ha én semmivel sem bántottam meg őket?:(
2014. jún. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda probléma, lehet nem tetszik nekik és nem akartak megbántani vagy simán észre sem vették. Apámnak két nap alatt jutott el a tudatáig, hogy szőkéből barna lettem.

De, megerősítésre vágysz; de hozzá kell szoknod, hogy ezt nem fogod mindig megkapni.

2014. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekli őket, vagy véleményük szerint rosszul áll neked.
2014. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem annyira szokott feltűnni az ilyesmi, még viccek is szólnak erről. A nők hamarabb észreveszik, ha megváltozik valami egy másik nőn, a férfiak vagy tényleg nem veszik észre, vagy nem érzik ezt olyan nagy ügynek, hogy szóvá is tegyék. A másik eshetőség, hogy a férfiak egy nagy része hosszú haj párti, ha nőről van szó (én így tapasztaltam), és lehet, hogy csak nem akartak megbántani vele, hogy nekik az jobban bejött.
2014. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
férfiból vannak, nekik ezek a dolgok annyira nem tűnnek fel
2014. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem Hát apának tényleg nem tetszik ezt úgy két nap múlva mondta
2014. jún. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!