Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 eves lany vagyok. Mit...

Egy 14 eves lany vagyok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
sziasztok. Egy 14 eves lany vagyok. Anyum nem enged le sehova es mar ez nagyon ciki 14 evesen. Hetvegen este 8 kor mar aludni kuld es elveszi a tabletet. Es ez mar nagyon gaz. Ez megy mar lassan 1 eve. En mindent meg teszek neki. Ha meg nem akkor 3 het gep nelkul es baratok nelkul suli aszt cso jovok haza. Mit csinajak szerintetek hogy engedjen egy kis szabadsagot?
2014. máj. 14. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán beszélhetnél is vele. :)
2014. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne csinálj meg semmit. Valamit valamiért.
2014. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Később megköszönöd majd neki.
2014. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Persze, megköszönni... teljesen természetellenes módon bekorlátozza, megnehezítve a kamaszkorban különösen nehezen feldogolhozható lelki fejlődést.
2014. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Megköszöni? Nekem sok mindent megengedtek a szüleim 14 évesen, mégsem lettem bűnöző. Sőt talán még felelősebb lettem tőle.


Próbálj meg beszélni anyukáddal.

2014. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
57%
Inkább duzzogjon a kishölgy este 8-kor otthon, minthogy a Péntek László vigye el randizni...
2014. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, ha nem, neked 14 évesen semmi keresnivalód az utcán a haverjaiddal este 8 után. Este 8 előtt is csak úgy engednélek el, ha kész a leckéd. De én elengednélek, azzal a feltétellel, hogy hazajössz este 8-ra. Aludni nem küldenélek még 8-kor, de suli időben 9-kor ágyban a helyed, és 8- kor igenis elvenném a gépedet, hogy a lefekvésre fel tudj készülni (az agynak szüksége van este időre, hogy felkészüljön az alvásra).
2014. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős lányka már 13 évesen átmehetett barátnőkhöz, ott is aludhatott. Igaz az idősebb testvérei elég sok mindenre megtanították, és vitték magukkal, így szerencsére nem egy naiv, elcsavarható fejű csajszi.


Nem értem, a válaszolóknak van lányuk, aki 14 körüli és semmit sem engednek neki? Ne csodálkozzanak ha besokall egyszer.


Kérdező, szerintem beszélj anyukáddal, hogy engedjen el néha, ígérd meg (és tartsd is be) hogy felhívod őt, vigyázol magadra, és időben(!) hazaérsz. Az alvós tabletes dolgot meg még inkább nem értem. Otthon vagy, ki se teszed a lábad a házból, ellenőrizhetik milyen oldalakat nézel meg stb, és este 8kor menned kell aludni? A 7 éves húgom megy aludni 8kor, egy 14 éves simán fent maradhatna 10ig akár.

Talán ha a barátaidat megismerné, engedékenyebb lenne. Ha te nem mehetsz át, hívd át őket (persze ha megengedik a szüleid)

2014. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Tipikus elkorlátozó személy az Édesanyád.

Nem megköszönni fogja a kérdező ezt, hanem búval cseszett, önbizalomhiányos felnőtt lesz.

2014. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hol írt olyat hogy este 8 után utcán lenne? azt írta aludni küldi, 8 kor, ami mellesleg tényleg qrva gáz. ha így folytatja csak azt fogja megköszönni felnőtt korában mennyire elcseszte a gimis éveit
2014. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!