Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiú név legyen?

Melyik fiú név legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a gyerekemnek egy különleges(ebb), nem tucat nevet, de olyan amit "elfogad" mindenki, és nem fogják érte csúfolni, bántani. Szeretném, ha magyar eredetű lenne, bár az alábbi 4ből csak 3ban vagyok biztos, hogy egészen magyar, a 4ik részben.

A következő neveket néztem ki, nekem mind nagyon tetszik, és szeretném, ha leírnátok, hogy szerintetek hogy állná meg a helyét egy-egy név.

Csete, Décse, Sebő, Zerénd


2014. máj. 27. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%

Jézus, miért nem lehet NORMÁLIS nevet adni a gyereknek? Miért nem magadat nevezed át valami id.iótaságra, nem a fiaddal bszol ki. Örülök, hogy a szüleim értelmes emberek módjára választottak nevet, nem, mint a mai nők (és pasik), hogy minél különlegesebb (= hlyébb) legyen. Komolyan, tudnám, hová teszik az emberek az eszüket...


Jó, én is különleges nevet szeretnék, pl. Janka, Eliza... ami szerintem nem mindennapi, mégsem valami nyakatekert idétlenség.


Amúgy ezek közül még a Zerénd a legnormálisabb, bár kizárt, hogy így nevezzem a fiamat.

2014. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10, neked mi a neved? :)


Csete: nem tetszik, errefelé a c.gányok szokták mondani, hogy "megyünk csetézni".

Décse: valaki írta a kacsát, nekem is ez ugrott be, talán a réce miatt?

Sebő: szoknom kell, de ez nem is rossz.

Zerénd: a négy közül nekem ez tetszik legjobban. De nem, a Sebő mégis jobban tetszik. :D Nem ismerek senkit, akit így hívnak, de valahogy jobban el tudok képzelni egy fiú, férfi neveként.

2014. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Én "csak" Kornélia vagyok, de ez bőven okozott nekem gondot...

10. voltam.

2014. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tényleg? Pedig ezt én nem is gondoltam szokatlan névnek egyáltalán eddig.
2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megszületett a döntés, Varga Zerénd lesz a név :)
2014. máj. 31. 18:05
 16/17 anonim válasza:

Sziasztok! A mi fiunk Bendegúz lett. Na ez igazi ősi magyar név, és nem minden nap találkozol ezzel a névvel. Aki vitatná az eredetét, csak olvassa végig a Himnuszt :)

A négyből egyiket se választanám, ezek már túlságosan különlegesek.

2014. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
legjobb barátnőm Kornélia, imádja :D
2014. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!